آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴
بازدید:۱۲۵
صد آنلاین | تحقیقات گسترده پلیس مشهد برای دستگیری مرد میانسال اسید پاش در حالی ادامه دارد که بررسی های مقدماتی به گرداب سوءظن خیانت آلود رسیده است.
کد خبر : ۷۷۰۱۵

 

به گزارش صد آنلاین ، به نقل ازروزنامه خراسان، شب شنبه گذشته مرد میان سالی وارد یک فروشگاه عرضه فیلم و محصولات فرهنگی در بولوار بهمن مشهد شد و پس از چند دقیقه گفت و گو با متصدی فروشگاه ناگهان ظرف پلاستیکی حاوی چند لیتر اسید را از زیر لباس هایش بیرون کشید و آن را برسر وصورت جوان 32 ساله ریخت و سپس سوار بر موتورسیکلت از محل گریخت. طولی نکشید که با جیغ های وحشتناک متصدی فروشگاه، اهالی محل و رهگذران متوجه ماجرا شدند و با مراکز امدادی تماس گرفتند. دقایقی بعد این جوان در حالی که وضعیت وخیمی داشت و چشمانش به طرز دلهره آوری سوخته بود، راهی اتاق عمل بیمارستان شد اما قبل از آن از فردی به نام «احمد» نام برد و او را در ماجرای اسید پاشی مقصر دانست.

 

 

 

 


دقایقی بعد با گزارش این ماجرای تکان دهنده به پلیس 110،بی درنگ دستورات ویژه ای برای پیگیری تخصصی این حادثه دلهره آور از سوی سردار سرتیپ دوم احمد نگهبان(فرمانده انتظامی مشهد)صادر شد و بدین ترتیب گروه کارآزموده ای از افسران دایره اطلاعات و امنیت عمومی کلانتری خواجه ربیع با نظارت و هدایت مستقیم سرهنگ روح ا… شجاعی (رئیس کلانتری)تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی عامل اسید پاشی آغاز کردند. آنان در اولین مرحله از بررسی های تخصصی به تحقیقات نامحسوس میدانی پرداختند و موفق شدند فردی به نام «احمد» را در همان اطراف فروشگاه محصولات فرهنگی شناسایی کنند اما وقتی در نیمه های شب و با کسب دستورات قضایی زنگ منزل را به صدا درآوردند،زنی جوان در حیاط را گشود و مدعی شد همسرش احمد نام دارد اما بایکدیگر اختلاف شدید خانوادگی دارند به طوری که به مرز جدایی رسیده اند. در همین حال زن جوان ادعا کرد همسرش در حالی که بسیار خوشحال به نظر می رسید به خانه آمده و سپس به منزل پدرش در محله ای دیگر از منطقه خواجه ربیع رفته است.

بنابراین گروه عملیاتی نیروهای انتظامی به سرپرستی سرگرد موسوی(رئیس دایره اطلاعات وامنیت عمومی کلانتری خواجه ربیع)با راهنمایی های زن جوان به طرف منطقه گلشاد حرکت کردند و با بهره گیری از شگرد های پلیسی موفق شدند متهم مذکور را دستگیر کنند اما این جوان وقتی به مقر انتظامی انتقال یافت ماجرای اسید پاشی را انکار کرد و گفت: از مدتی قبل دچار سوءظن بودم و از رفت وآمدهای  همسرم به فروشگاه محصولات فرهنگی رنج می بردم چرا که تصور می کردم ارتباطی خیانت آلود شکل گرفته است اما در حالی که خودم تصمیم به اسید پاشی داشتم از این کار منصرف شدم و موضوع سوءظن را با پدر همسرم در میان گذاشتم. او فردی معتاد است که مکان ثابتی ندارد. با وجود این، وقتی این ماجرا را برایش بازگو کردم او تصمیم گرفت تا اسید را روی صورت متصدی فروشگاه بریزد! من هم در همان اطراف بودم وزمانی که پدر زنم دست به این عمل زد اورا با موتور سیکلت از محل بردم!

تحقیقات پلیس با دستورات قضایی برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها