آخرین اخبار
۰۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۱
بازدید:۶۲۴
صد آنلاین | امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل اسبق استقلال پس از گذشت ۱۴ سال در مورد یکی از اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس دست به افشاگری زد.
کد خبر : ۷۷۰۱۰

پرسپولیس بهمن ماه سال ۱۳۸۸ به مصاف استقلال رفت و ابتدا با گل فرهاد مجیدی از آبی‌پوشان عقب افتاد اما کار را به تساوی کشاند و در دقایق پایانی آن بازی بود که کریم باقری با شوتی سرکش یکی از زیباترین گل‌های تاریخ فوتبال خود را به ثمر رسانده و موجب برتری دو بر یک قرمز پوشان برابر حریف سنتی خود شد.

 


حالا پس از گذشت بالغ بر ۱۴ سال، امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال که در هنگام برگزاری آن بازی سکان مدیریت این باشگاه را بر عهده داشت طی گفتگویی اختصاصی با خبرورزشی ادعای جالبی را مطرح کرد و گفت: من برای آقای کریم باقری احترام قائلم اما شکست خوردن ما در آن دربی مقابل پرسپولیس جزو اتفاقات فوتبال بود. شاید اگر کریم باقری ۱۰۰ مرتبه دیگر هم شوت می‌زد نمی‌توانست دروازه استقلال را باز کند اما در آن صحنه توپ روی پایش نشست و به گل تبدیل شد؛ به همین خاطر پس از پایان بازی هیچ جریمه‌ای را به خاطر شکست برای بازیکنان استقلال در نظر نگرفتم و اتفاقا با حضور در تمرینات به آنها دلگرمی دادم.

2145/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها