آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
بازدید:۲۹۰
صد آنلاین | آژانس عملیات تجارت دریایی انگلیس مدعی وقوع یک حادثه امنیتی در شرق عدن شد.
کد خبر : ۷۶۹۹۵

به گزارش صد آنلاین ،  آژانس عملیات تجارت دریایی انگلیس در گزارشی مدعی وقوع یک حادثه امنیتی در نزدیکی آب‌های شرق استان عدن واقع در جنوب یمن شد.

 

 

 
براساس گزارش الجزیره، آژانس عملیات تجارت دریایی انگلیس اعلام کرد که گزارشی در باره یک حادثه در فاصله ۸۵ مایل دریایی در شرق استان عدن یمن دریافت کرده است.

شبکه العالم نیز ضمن تایید گزارش شبکه الجزیره در گزارشی نوشت: سازمان عملیات تجارت دریایی انگلیس اعلام کرد که گزارشی مبنی بر یک حادثه در ۸۵ مایلی دریایی در شرق عدن در یمن دریافت کرده است؛ منطقه‌ای که ارتش یمن معمولا در راستای همبستگی خود با غزه که در معرض تجاوزات مداوم اشغالگران است، کشتی‌های مرتبط با رژیم صهیونیستی یا ایالات متحده را هدف قرار می‌دهد.

این سازمان با بیان اینکه کاپیتان کشتی تجاری از وقوع انفجار در نزدیکی کشتی خود در شرق شهر عدن خبر داد، خاطرنشان کرد: هیچ خسارتی به کشتی و یا خدمه آن وارد نشده‌است.

این سازمان در یادداشتی اضافه کرد: کشتی به مسیر خود به سمت بندر بعدی ادامه می‌دهد.

ارتش آمریکا ادعا کرد که روز شنبه یک پهپاد پرتاب شده توسط ارتش یمن را منهدم کرد، در حالی که یک پهپاد دیگر در دریای سرخ سقوط کرد، در حالی که سازمان عملیات تجارت دریایی بریتانیا گزارش داد که گزارشی از انفجار در نزدیکی یک کشتی در نزدیکی شهر عدن یمن دریافت کرده‌است.

این حادثه امنیتی در حالی است که شبکه خبری المسیره شامگاه شنبه گزارش کرد جنگنده‌های آمریکا و انگلیس چهار مرتبه منطقه الطائف در جنوب استان ساحلی الحدیده یمن در دریای سرخ را هدف قرار دادند.

نیرو‌های مسلح یمن در ماه‌های گذشته در حمایت از مردم غزه، چند کشتی رژیم صهیونیستی یا کشتی‌های حامل کالا برای این رژیم را که در دریای سرخ، اقیانوس هند و تنگه باب‌المندب عازم سرزمین‌های اشغالی بودند، هدف قرار داده است.

نیرو‌های مسلح یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود به نوار غزه و کشتار مردم این منطقه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های

اشغالی و کشتی نیرو‌های ائتلاف حامی رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها