آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۶
بازدید:۳۶۶
صد آنلاین | منابع خبری از انجام عملیات استشهادی علیه شهرک‌نشینان صهیونیست در محله یهودیان در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری خبر دادند.
کد خبر : ۷۶۹۶۳

عملیات استشهادی علیه شهرک‌نشینان صهیونیست در شهر الخلیلبه گزارش صد آنلاین ، منابع محلی به خبرگزاری فلسطینی معا گفتند که صدای تیراندازی از سمت «محله یهودیان» در شهر قدیمی الخلیل شنیده شده است و همزمان آژیر خطر در این محله به صدا در آمده و از شهرک نشینان صهیونیست خواسته شده است که در خانه هایشان بمانند.

 

 

 

 

 


در همین حال، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از شهادت یک فلسطینی که در شهر الخلیل قصد انجام عملیات تیراندازی علیه شهرک‌نشینان صهیونیست را داشته است، خبر داد.

رسانه‌های رژیم صهونیستی گزارش دادند که در پی این اتفاق، ده‌ها نظامی این رژیم در محله‌های شهر قدیمی الخلیل و مناطق مجاور آن مستقر شده‌اند.

سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل نیز گفت که گزارشی مبنی بر تیراندازی در شهر الخلیل گزارش شده است که عامل آن کشته شده و نظامیان ارتش اسرائیل در جست‌وجوی سایر عاملان هستند.

ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که در این تیراندازی که به سمت یک محله یهودی‌نشین شهر الخلیل انجام شده است، به هیچ یک از صهیونیست‌ها خسارتی وارد نشده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیل، ارتش این رژیم پس از اجرای عملیات تیراندازی علیه شهرک نشینان صهیونیست تمامی ورودی‌های شهر الخلیل را بسته است.

از زمان آغاز حملات ارتش رژیم اسرائیل به نوار غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ (۱۵ مهر)، شهرک‌نشینان صهیونیست و ارتش رژیم اشغالگر اسرائیل حملات خود علیه ساکنان کرانه باختری را افزایش داده‌اند.

با آغاز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری نیز در مناطق مختلف این منطقه از جمله نابلس، طولکرم، جنین و الخلیل به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی برخواسته‌اند.

نهاد‌های رسیدگی به امور اسیران فلسطینی ۲۹ آذر ماه در آخرین گزارش خود اعلام کرده بودند که از ابتدای عملیات طوفان‌الاقصی و حمله رژیم اسرائیل به نوار غزه در هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) تاکنون چهار هزار و ۶۳۰ فلسطینی در کرانه باختری توسط نظامیان رژیم صهیونیستی بازداشت شده‌اند.

به گزارش وزارت بهداشت فلسطین، از ابتدای حمله نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون، بیش از ۴۱۰ نفر از فلسطینیان ساکن کرانه باختری توسط نظامیان ارتش رژیم اسرائیل شهید و حدود چهار ۶۰۰ نفر از آن‌ها زخمی شده‌اند.

4561/ی

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها