آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۰
بازدید:۴۷۱
صد آنلاین | فردی که با جعل عنوان کارمند یکی از نهادهای مهم کشور اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده و تحت تعقیب مراجع قضائی قرار داشت، توسط پایگاه یکم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۷۶۹۵۶

به گزار ش صد آنلاین ،  فردی که با جعل عنوان کارمند یکی از نهادهای مهم کشور اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده و تحت تعقیب مراجع قضائی قرار داشت، توسط پایگاه یکم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

 

 

 

 


 سرهنگ حکمت اله شجاعی   رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در پی ارجاع پرونده ای مبنی بر کلاهبرداری از طریق جعل عنوان کارمند یکی از نهاد های مهم کشور، بررسی موضوع در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی استان قرار گرفت.  وی افزود: ماموران در بررسی و تحقیقات اولیه متوجه شدند متهم با معرفی خود به عنوان کارمند یکی از نهاد های مهم کشور با چرب زبانی وعده دریافت واردات خودر، برنده شدن مناقصه های مهم و وام کلان از بانک را به مالباخته داده و در ازای این کار مبلغ هنگفتی از نامبرده دریافت و متواری شده است. سرهنگ شجاعی گفت: با توجه به این که متهم هیچ گونه ردپایی از خود برجای نگذاشته بود بنابراین با اقدامات گسترده پلیسی در نهایت مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای حاشیه ای استان شناسایی و نامبرده تحت نظر قرار گرفت.‌ این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت متهم در یک فرصت مناسب نامبرده را دستگیر و به پایگاه یکم  پلیس آگاهی منتقل کردند. رئیس پلیس آگاهی استان البرز به اعتراف متهم به کلاهبرداری و جعل عنوان اشاره کرد در پایان گفت: تحقیقات تخصصی در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد. شجاعی در پایان یادآر شد: شهروندان در صورت مواجهه با افراد مشکوکی که خود را از کارکنان دستکاه های مهم کشور معرفی کرده و وعده انجام کارهای غیرقانونی را می دهند، بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع دهند. 

 

461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها