آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۵
بازدید:۴۵۲
صد آنلاین | برخی رسانه ها نوشتند رافائل سیلوا از تصمیم جواد نکونام مبنی بر تعویضش در دربی ناراحت شد و این ناراحتی خود را به هنگام خروج از زمین و نشستن روی نیمکت نشان داد!
کد خبر : ۷۶۹۴۵

با گذشت دقایقی از نیمه دوم جواد نکونام، ایمان سلیمی را به جای سیلوا به میدان فرستاد تا این مدافع سرعتی در کنار صالح حردانی مانع از شکل گیری حملات تیم پرسپولیس از جناح چپ شود. لحظاتی پیش از این تعویض پرسپولیس حمله خوبی را از جناح چپ تدارک دید که سیو سید حسین حسینی مانع از باز شدن دروازه تیم استقلال شد.

 


پرس و جوی ما از استقلالی ها منجر به این نتیجه شد که این بازیکن نه تنها به تعویض خود اعتراض نکرد بلکه با اعصاب آرام روی نیمکت آبی ها نشست و در دقایق پایانی استرس خاصی بازی را دنبال می کرد و لحظه شماری می کرد بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان برسد و یک امتیاز به حساب آبی ها واریز شود. جلال الدین ماشاریپوف هم بعد از تعویض در دقایقی به کنار زمین می آمد و به بازیکنان توصیه تاکتیکی می کرد و این اتفاقات نشان می دهد بازیکنان داخل زمین و بیرون زمین استقلال همدل و یکی هستند و این بدون شک یکی از دلایل موفقیت استقلال در فصل اخیر بوده است.

21458/ف

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها