آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۰
بازدید:۳۶۱
صد آنلاین | «او (ماکرون)، مانند همه رهبران در اروپای غربی، همه ما را در اوکراین به جهنم می‌برد. آن‌ها می‌بینند که ما (ایالات متحده آمریکا) سعی می‌کنیم از این درگیری خارج شویم، او نیز تلاش می‌کند؛ ولی به‌راحتی موفق نمی‌شود. او دقیقاً برعکس عمل می‌کند، به این امید که تنها کسی باشد که اظهارات معنادار می‌دهد. سپس او به‌سادگی ادعا خواهد کرد که ناتو و متحدانش به او خیانت کرده‌اند.»
کد خبر : ۷۶۹۳۰

 

به گزارش صد آنلاین ، مقام سابق پنتاگون گفت: اظهارات رئیس‌جمهور فرانسه علیه روسیه تلاش او برای ماندن در قدرت است.

 

 

 


داگلاس مک‌گرگور، مقام سابق پنتاگون در مصاحبه‌ای درباره اظهارات جنجالی ماکرون که خواستار اعزام نیرو‌های ناتو به اوکراین شده بود، اعلام کرد: «همه این‌ها بلوف هستند. حرف‌هایش برای کمک به وضعیت داخل کشورش است، اما نتیجه نمی‌دهد. او برای مدت طولانی در ریاست‌جمهوری نخواهد ماند.»

مک‌گرگور عنوان می‌کند ماکرون مانند بقیه رهبران غربی در تلاش برای ترک اوکراین است: برای خروج از درگیری بدون لکه‌دار کردن شهرت. رئیس‌جمهور فرانسه حملات جسورانه‌ای را علیه روسیه انجام می‌دهد تا متعاقباً ناتو را به انفعال متهم کند.

مقام سابق پنتاگون می‌افزاید: او (ماکرون)، مانند همه رهبران در اروپای غربی، همه ما را در اوکراین به جهنم می‌برد. آن‌ها می‌بینند که ما (ایالات متحده آمریکا) سعی می‌کنیم از این درگیری خارج شویم، او نیز تلاش می‌کند؛ ولی به‌راحتی موفق نمی‌شود. او دقیقاً برعکس عمل می‌کند، به این امید که تنها کسی باشد که اظهارات معنادار می‌دهد. سپس او به‌سادگی ادعا خواهد کرد که ناتو و متحدانش به او خیانت کرده‌اند.

 
4561/ی
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها