آخرین اخبار
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۰
بازدید:۲۴۷
صد آنلاین | رسانه دولتی کره شمالی امروز (شنبه) در اعتراضی آشکار به جدیدترین مانور نظامی مشترک کره جنوبی و ایالات متحده اعلام کرد که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، مانور‌های نظامی با حضور چتربازان این کشور را هدایت کرده و خواستار آمادگی کامل برای جنگ شده است.
کد خبر : ۷۶۸۱۰

به گزارش صد آنلاین ، آژانس خبری رسمی کره شمالی گزارش داد: این رزمایش با حضور واحد‌های هوابرد نیروی هوایی کره شمالی روز جمعه و با هدف رصد آمادگی چتربازان برای انجام عملیات در صورت بروز جنگ برگزار شد.

 

 

 

 


به نقل از خبرگزاری یونهاپ، کیم جونگ اون تاکید کرد که وظیفه اولیه ارتش کره شمالی آمادگی کامل برای جنگ است.

وی همچنین بر نیاز همه پرسنل خدماتی ارتش تاکید کرد که خود را محکم با اراده قوی در برابر دشمن مسلح کنند و دیدگاهی کامل نسبت به جنگ داشته باشند که در صورت وقوع جنگ باید تاریخ را بدون شکست تغییر دهند.

تصاویر منتشر شده از سوی خبرگزاری رسمی کره شمالی نشان می‌دهد دختری نوجوان، کیم جونگ اون را همراهی کرده که گمان می‌رود دخترش «جو آئه» باشد که به احتمال زیاد، وارث اوست.

سئول و واشنگتن رزمایش سالانه خود را به نام «سپر آزادی» روز پنچشنبه و پس از ۱۱ روز پایان دادند که هدفش تقویت بازدارندگی در مقابل تهدید‌های موشکی و اتمی کره شمالی بود.

کره شمالی همچنین یک تانک ضربتی جدید را در جریان رزمایش این کشور رونمایی کرد.

کیم جونگ اون خودش این تانک جدید را در جریان مسابقه‌ای بین واحد‌های تانک ارتش کره شمالی سوار شد و رضایت خود را از قدرت حمله و مانور این وسیله نقلیه ابراز داشت و آن را قدرتمندترین تانک در جهان دانست.

کیم یو جونگ، خواهر کیم جونگ اون نیز امروز اعلام کرد، رهبر کره شمالی از یک خودروی ساخت روسیه که از سوی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور به وی هدیه داده شده بود، در جریان یک رویداد عمومی و برای نخستین بار استفاده کرد که نشان دهنده و اثباتی کامل بر رابطه دوستانه دو کشور است.

ماه گذشته میلادی، پیونگ یانگ اعلام کرد که پوتین یک دستگاه خودروی ساخت روسیه را برای استفاده شخصی به کیم جونگ اون به عنوان هدیه داده تا دوستی بین دو طرف را نشان دهد. این خودرو، لیموزین مدل Aurus Senat است.

منبع: ایسنا

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها