آخرین اخبار
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰
بازدید:۳۷۵
صد آنلاین | علت جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس در زمان سرمربیگری یحیی گل‌محمدی مشخص شد.
کد خبر : ۷۶۷۷۷

رامین رضاییان که با امیدهای زیادی برای دومین بار به پرسپولیس پیوسته بود باز هم در کسب جام به همراه تیم محبوبش ناکام ماند و درنهایت با تصمیم یحیی گل‌محمدی سرمربی وقت سرخ‌پوشان پایتخت راهی سپاهان شد.

 


البته حضور شش ماهه رضاییان در پرسپولیس کم جنجالی نبود؛ از صحبت‌های او در برنامه زنده تلویزیونی که واکنش‌ بازیکنان پرسپولیس را داخل تیم به دنبال داشت تا ماجراهای بعدی که به جدایی رضاییان منجر شد.

به نقل از ورزش سه، گل‌محمدی پس از مدت‌ها به کنار گذاشتن رامین رضاییان واکنش نشان داد و گفت: رامین خیلی کمک می‌کرد و شرایطش تازه خوب می‌شد اما مصاحبه‌ای کرد که جو را برای ماندنش سخت کرد. شرایطی که برای ادامه کارش در تیم و رختکن وجود داشت، خیلی سخت بود. در واقع تصمیم شخصی خودم نبود، تصمیم جمعی بود. کسی نیامد به من این حرف را بزند که رامین نباید باشد اما این احساس داخل رختکن و تیم وجود داشت.

یحیی با اشاره به این مصاحبه ادامه داد: شاید بنده خدا نیتی هم نداشت و تازه هم با جو ایران آمده بود اما صحبت‌هایی شد که باعث ایجاد اختلاف داخل تیم می‌شد و باید از این اختلاف جلوگیری می‌شد. هرچند که عملکردش واقعا خوب بود و زمانی که به سپاهان رفت، آن‌قدر خوب بازی کرد که به تیم ملی هم دعوت شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا در ابتدای فصل تصمیمی برای بازگرداندن رامین رضاییان داشته، گفت: نه، برنامه‌ای نداشتیم.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها