آخرین اخبار
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۰
بازدید:۳۷۷
صد آنلاین | مسئول منطقه حفاظت شده قمصر و برزک از بازداشت شکارچی متخلف همراه با لاشه ۱۸ حیوان وحشی خبر داد.
کد خبر : ۷۶۶۸۹
 

به گزارش صد آنلاین ، مرتضی جمشیدیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان، بعد از کسب اطلاعاتی مبنی بر شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده قمصر و برزک، اقدام به شناسایی محل اختفا آثار جرم کردند.

 

 

 

 

 


وی افزود: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان با حکم قضایی، اجزای پنج راس کل وحشی، دو راس قوچ وحشی، دو راس بز وحشی و ۹ قطعه کبوتر وحشی را کشف کرده و پس از ۴۸ ساعت گشت زنی، شکارچی حرفه‌ای را بازداشت کردند.

جمشیدیان تصریح کرد: یک قبضه اسلحه دولول غیرمجاز، دو قبضه اسلحه بادی به همراه سایر ادوات شکار غیرمجاز در این عملیات شناسایی و ضبط شد و متخلف نیز پس از تشکیل پرونده، به جرم شکار غیرمجاز به مرجع قضایی معرفی شد.

مسئول منطقه حفاظت شده قمصر و برزک تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با شماره ۱۵۴۰ تماس گرفته و مراتب را به اداره حفاظت محیط زیست اطلاع دهند تا تنوع‌زیستی منطقه حفظ شود.

وی افزود: گستره منطقه حفاظت‌ شده قمصر و برزک، دارای گونه‌های متنوع گیاهی و جانوری است و نیازمند همکاری و یاری همه شهروندان است و در تعطیلات عید نوروز با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها