آخرین اخبار
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰
بازدید:۲۴۶
صد آنلاین | آسوشیتدپرس در گزارشی اعلام کرده است، ایالات متحده و متحدانش روز جمعه به ایران هشدار دادند در صورتی‌که تهران اقدام به ارائه موشک‌های بالستیک به روسیه کند، اقتصادهای بزرگ غربی تحریم‌های جدیدی را علیه تهران اعمال خواهند کرد.
کد خبر : ۷۶۶۸۶

به گزارش صد آنلاین ، ایالات متحده و متحدانش روز جمعه به ایران هشدار دادند که اقتصادهای بزرگ غربی تحریم‌های جدیدی را علیه تهران اعمال خواهند کرد، اگر تهران اقدام به ارائه موشک‌های بالستیک به روسیه بکند. 

 

 

 

 


در ادامه این مطلب آمده است: دولت بایدن برای ماه‌ها هشدار داده است که روسیه به دنبال موشک‌های بالستیک دوربرد از ایران است.

به نقل از آسوشیتیدپرس، ایالات متحده آمریکا هنوز تایید نکرده است که این موشک ها از ایران به روسیه منتقل شده اند  اما  مقامات کاخ سفید از اظهارات مقامات ایرانی که حاکی از قریب الوقوع بودن توافق است، نگران هستند.

به گفته یک مقام ارشد دولت بایدن، یکی از اقداماتی که کشورهای گروه هفت در حال بررسی آن هستند، منع ایران ایر، شرکت هواپیمایی ملی این کشور، از پرواز به اروپا است. 

رهبران گروه 7 در بیانیه‌ای اعلام کردند: «اگر ایران اقدام به ارائه موشک‌های بالستیک یا فناوری‌های مرتبط به روسیه کند، آماده پاسخ سریع و هماهنگ از جمله اقدامات جدید و مهم علیه ایران هستیم».

 
 
 
منبع : انتخاب
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها