آخرین اخبار
۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
بازدید:۵۵۴
مهدی قایدی روی هر دو گل تیمش در دیدار روز گذشته برابر الجزیره نقش اصلی را ایفا کرد.
کد خبر : ۷۶۶۲۷

تفاوتی نمی‌کند که فرهاد مجیدی روی نیمکت اتحاد کلبا باشد و یا قاضی الشمری، چرا که مهدی قایدی همچنان به عملکرد فوق العاده خودش در ترکیب ببرها ادامه می‌دهد و بار دیگر برای این تیم گلزنی می‌کند.

 

روزهای شیرین قایدی بدون فرهاد هم ادامه دارد

روز گذشته و در دیداری از هفته شانزدهم رقابت‌های ادنوک لیگ امارات، تیم فوتبال اتحاد کلبا در استادیوم محمد بن زاید مهمان الجزیره بود که این تیم برای فرار از قعر جدول به دنبال کسب پیروزی در این بازی خارج از خانه بود.

 

 


نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما نیمه دوم جذاب تماشایی و پر گلی در انتظار همگان بود جایی که هر دو تیم توانستند دو مرتبه دروازه تیم مقابل را باز کند و سهم مهدی قایدی تاثیر گذاری روی هر دو گل تیمش بود.

 

وینگر بوشهری که تا پیش از جدایی فرهاد مجیدی کلیدی‌ترین مهره اتحاد کلبا به شمار می‌رفت، به روند خوب خودش ادامه داد او ابتدا پاس گل دنیل بسا را ساخته و پرداخته کرد و دقایقی بعد نیز خودش توانست با یک حرکت انفرادی تماشایی و ضربه‌ای به گوشه پایین دروازه الجزیره گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

 

البته بحران عجیبی که در دو فصل اخیر یقه کلبا را گرفته بار دیگر به سراغ این تیم آمد و آنها پیروزی مهم و پراهمیت خود را بار دیگر از دست دادند. آن هم در شرایطی که با اختلاف دو گل از میزبان پیش بودند، چرا که الجزیره در ادامه توانست کار را به تصاویر بکشاند و دو امتیاز بسیار حساس از کف ببرها خارج شود.

در شرایطی که به زمان اعلام لیست تیم ملی برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و همچنین جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ نزدیک می‌شویم، مهدی قایدی به درخشش خود در لباس کلبا ادامه داد تا مشخص شود به طور حتم یکی از بازیکنان مد نظر امیر قلعه نویی برای دعوت به تیم ملی خواهد بود.

 

در تصاویری که بخش رسانه‌ای باشگاه اتحاد کلبا منتشر کرده، شادی مهدی قایدی را می‌بینیم که برخلاف همیشه و این بار با سبک و سیاق جدیدی گلزنی برابر الجزیره را جشن گرفته است. او ابتدا با حرکات دست، لحظه شلیک یک هفت تیرکش را به نمایش گذاشت و سپس دست خود را کنار صورتش گذاشت و حرکتی قابل توجه را اجرا کرد که شاید فقط خود قایدی معنی آن را بداند.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها