۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
بازدید:۱۱۶
صد آنلاین | رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری زن جوانی خبر داد که با سوار شدن به خودروی مردان میانسال و پولدار آنها را بیهوش می‌کرد و مورد سرقت قرار می‌داد.
کد خبر : ۷۰۶۴۰

به گزارش صد  آنلاین، سرهنگ سعید راستی رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت: در پی وصول شکایاتی عدیده از چندین مرد میانسال شهر تهران با موضوع بیهوشی ۳۰تا ۴۸ ساعته پس از حضور خانمی حدودا ۳۰ ساله در مسیر تردد آنها، پیگیری و اقدامات اطلاعاتی به منظور شناسایی سوژه در دستور کار کارشناسان مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 

 

 


 

دستگیری - زن - بازداشت زن - دستگیری زن

 

وی افزود: بررسی‌های اولیه و رصد دوربین‌های شهری حاکی از حضور خانمی بود که در معابر عمومی شهر تهرا به ویژه مرکز شهر با نزدیک شدن به خودروهای غالبا لوکس سوژه‌های مورد نظر را شناسایی کرده و درخواست ورود به خودرو را می‌کرد و پس از سوار شدن از شگردهای مختلفی از جمله قرص‌های مختلف محلول در آب یا آبمیوه یا استفاده از اسپری‌های بیهوش‌کننده اقدام به بیهوش کردن سوژه مورد نظر کرده و سپس خودرو و تمام اسناد، اوراق، تلفن همراه و وجه نقد و اوراق بانکی قربانیان را سرقت می‌کرد.

 

سرهنگ راستی با بیان اینکه این فرد دارای سابقه دستگیری قبلی در سنوات گذشته است، تصریح کرد: خرید از فروشگاه‌های مختلف با استفاده از فروش اموال قربانیان از جمله اقدامات این متهم است.

وی با اعلام اینکه نام‌برده در مشارکت با همسرش اقدام به طراحی این اقدام فریبنده می‌کرد، خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰ نفر از شکات بیهوش‌شده شناسایی و تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر شکات ادامه دارد.

وی از شهروندان درخواست کرد چنانچه شکایتی از این فرد دارند می‌توانند به مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ در خیابان خالد اسلانبولی جنب پارک ساعی مراجعه کنند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها