۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
بازدید:۳۵۹
صد آنلاین | تاریخ اولین ملاقات هواداران استقلال با جلال الدین ماشاریپوف بازیکن جدید این تیم مشخص شد.
کد خبر : ۷۰۵۹۳

استقلال در مهلت نقل و انتقالات زمستانی با جلال الدین ماشاریپوف هافبک تیم ملی ازبکستان به توافق رسید و این بازیکن در نیم فصل دوم کمک حال جواد نکونام و سایر آبی پوشان خواهد شد. البته استقلالی‌ها برای اینکه جلال الدین را از نزدیک ببینند باید مدتی صبر کنند چون شرایط به گونه دیگری برایشان رقم زده شده است.


طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته و بر اساس تصمیم کمیته انضباطی، بازی این هفته استقلال مقابل صنعت نفت بدون حضور تماشاگران خواهد بود و حتی اگر ماشاریپوف ۹۰ دقیقه هم در ترکیب قرار بگیرد، استقلالی‌ها نمی‌توانند او را در ورزشگاه آزادی از نزدیک ببینند. جدال آبی‌پوشان در هفته هفدهم نیز در انزلی است و علاوه بر آن مسابقه آنها با مس رفسنجان در چارچوب جام حذفی این فصل هم به میزبانی تیم حریف برگزار می‌شود؛ بنابراین اولین ملاقات چشم در چشم طرفداران استقلال با هافبک ازبکستانی تازه به خدمت گرفته شده این تیم روز هشتم اسفند در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

زمانی که استقلال یکی از مهم‌ترین دیدارهای نیم فصل دوم را برگزار می‌کند و از سپاهان میزبانی خواهد کرد. قطعاً از آن مسابقه استقبال بسیار خوبی به عمل می‌آید و این بهترین فرصت برای جلال الدین ماشاریپوف خواهد بود تا خودش را در دل هواداران استقلال جا کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها