آخرین اخبار
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
بازدید:۱۳۰
صد آنلاین | باشگاه استقلال با جدایی دو بازیکن جوانش مخالفت کرد و این بازیکنان در دور برگشت لیگ برتر هم همراه آبیپوشان خواهند بود.
کد خبر : ۷۰۵۷۳

تیم دیلا گوری گرجستان که به تازگی با روی ماتا دستیار ریکاردو ساپینتو در استقلال قرارداد بسته خواهان به‌خدمت گیری حسین زواره‌ای بازیکن جوان آبی‌ها شده است اما باشگاه استقلال با درخواست این باشگاه برای آزادسازی این بازیکن جوان مخالفت کرده است.


دیگر بازیکنی که با چند پیشنهاد از سوی تیم های لیگ برتری مواجه شد، امید حامدی‌فر است. بازیکنی که در هفته‌های پایانی دور رفت یکی از مهره های کلیدی تیم استقلال بود. باشگاه استقلال با جدایی این بازیکن هم مخالفت کرد.

جواد نکونام پیش ازاین از باشگاه استقلال خواسته بود تا زمان جذب بازیکنان جدید به هیچ‌یک از بازیکنان فعلی تیم رضایتنامه ندهد و جدایی سعید مهری هم با مخالفت جواد نکونام مواجه شد. در نهایت این بازیکن به دلیل بند فسخ در قرارداد به راحتی از جمع آبی‌ها جدا شد و با تیم آپوئل قبرس قرارداد بست.

استقلال تا به این جای کار سیلوا و ماشاریپوف را به عنوان بازیکن جدید به خدمت گرفته است. هم چنین جدایی سعید مهری، آرتور کوین یامگا و امیرارسلان مطهری از جمع آبی‌ها جدا شده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها