۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹
بازدید:۱۱۹
صد آنلاین | ساکنان شهرک های صهیونیست نشین نزدیک لبنان به شدت از عملکرد و تعلل کابینه در تخلیه آنها از این مناطق جنگی، خشمگین هستند.
کد خبر : ۷۰۵۴۷

به گزارش صد آنلاین ، ساکنان شهرک‌های صهیونیست نشین نزدیک لبنان به شدت از عملکرد و تعلل کابینه در تخلیه آن‌ها از این مناطق جنگی، خشمگین هستند.

 

 

 
براساس گزارش العهد، عملیات‌های مقاومت اسلامی لبنان علیه صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی بحرانی است که به بحران‌های کابینه رژیم اسراییل در سطح سیاسی و میدانی افزوده، به طوری که شهرک نشینان صهیونیست که هنوز از شهرک‌های شمال فلسطین اشغالی تخلیه نشده‌اند، از مقامات این رژیم خواستند که آن‌ها را از خطر دور کنند.

رسانه صهیونیستی «معاریو» با اشاره به درخواست مطرح شده از سوی شهرک نشینان برای تخلیه و جبران ضرر و زیان ناشی از جنگ، گزارش داد که هفت شهرک واقع در فاصله ۵ تا ۸ کیلومتری از جنوب لبنان که زندگی روزانه آن‌ها به علت حملات حزب الله مختل شده، خواستار تخلیه از این مناطق شده‌اند؛ اما با وجود قرار داشتن در فهرست تخلیه عملیات، این اقدام هنوز اجرایی نشده است.

شهرک نشینان خشمگین از فروپاشی امنیتی از زمان عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته سخن به میان آورده‌اند.

این در حالی است که مقامات اشغالگر ضرورتی برای تخلیه این افراد نمی‌بینند و به خواسته آن‌ها توجه نکردند؛ موضوعی که خشم شهرک نشینان را به دنبال داشته است.

شهرک نشینان خطاب به کابینه رژیم اسراییل اعلام کردند: پاسخ کابینه با واقعیت همخوانی ندارد. آن‌ها تصور می‌کنند که اوضاع عادی، امنیت برقرار، کالا و خدمات در دسترس و آموزش پابرجاست؛ اما اوضاع مناسب نیست. ما در میدان جنگ روزانه قرار داریم. تهدید واقعی علیه ما وجود دارد. آن‌ها ما را فراموش کرده‌اند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها