۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰
بازدید:۴۱۹
صد آنلاین | جنگل ابر شاهرود، یکی از جاذبه‌های گردشگری قدیمی این منطقه می‌باشد که به علت پوشیده شدن این جنگل در ابر، به جنگل ابر معروف است که با قدم زدن در این جنگل، احساس راه‌رفتن روی ابر بوجود می‌آید.
کد خبر : ۷۰۴۱۶

به گزارش صد آنلاین ، شاید رویای راه‌رفتن روی ابر‌ها، رویای خیلی از ما‌ها باشد و زمانی که به راه‌رفتن روی ابر‌ها فکر می‌کنیم، فکرمان بیشتر به سمت آسمان کشیده می‌شود، ولی رویای راه‌رفتن روی ابر‌ها فقط محدود به آسمان نیست و این کار در جنگل ابر شاهرود امکان‌پذیر است.

 

 

 


معرفی جنگل ابر شاهرود

 

 

معرفی جنگل ابر شاهرود

موقعیت جنگل ابر شاهرود
جنگل ابر در ۴۵ کیلومتری شمال شاهرود در مسیر جاده شاهرود به سمت آزاد شهر قرار دارد. از طرف شمال متصل است به جنگل‌های استان گلستان، از طرف شرق به منطقه اولنگ، از طرف جنوب به کوه قاسم، کوه ابر و کوه قطری و از طرف غرب محدود به کوه یخام و تکیانو است.
آبشار شرشر جنگل ابر در شیب شمالی کوه ابر و در میان درختان زیاد این جنگل، بسیار معروف است. این آبشار زیبا با یک ساعت پیاده‌روی از محل سرتخت حمام دره قابل مشاهده است و نمی‌توان با وسیله نقلیه به سمت آبشار بروید. این آبشار از چشمه‌های پرآب تغذیه می‌شود. جاده‌های پاکوب این جنگل به جنگل‌های جنوب گرگان متصل شده‌اند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر