۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
بازدید:۱۳۸
صد آنلاین | « رئیس‌جمهور انواع گاف‌ها را داد و به تمام جهان ثابت کرد که این گزارش دقیق است، او از نظر شناختی برای فرماندهی کل قوا مناسب نیست و این برای ما مشکل خواهد بود. این یک مسئله واقعی امنیت ملی است که روز به روز بدتر می‌شود. ما چیز‌های زیادی در خارج از کشور داریم. دشمنان ما هیچ احترامی برای ما قائل نیستند. آن‌ها هیچ ترسی از ما و متحدان ما ندارند. آن‌ها دیگر به ما اعتماد ندارند و واقعاً نمی‌دانند که آیا ما اگر اتفاق بدی بیفتد، آنجا خواهم بود.»
کد خبر : ۷۰۴۰۷
 

به گزارش صد آنلاین ، پزشک سابق کاخ سفید، گفت که گزارش رابرت هور، بازپرس ویژه، آنچه را که او و بسیاری برای سال‌ها می‌دانستند، تایید می‌کند: بایدن «مشکلات جدی» دارد.

 

 

 

 

 


رابرت هور که وظیفه تحقیق در مورد سوء استفاده بایدن از اسناد طبقه‌بندی شده را بر عهده داشت، رئیس‌جمهور را در گزارش خود «مردی دلسوز، خوش نیت، و مسن با حافظه ضعیف» توصیف کرد. رونی جکسون، پزشک کاخ سفید در دوران اوباما به فاکس نیوز گفت: این چیزی را تایید می‌کند که بیشتر ما می‌دانیم. من از زمانی که جو بایدن نامزد شده بود گفته بودم که این مرد از نظر شناختی برای رئیس جمهوری، فرماندهی کل قوا و رئیس دولت مناسب نیست. این را بار‌ها و بار‌ها گفته‌ام. می‌دانید، من هر روز این مرد را در داخل و اطراف وست وینگ به مدت هشت سال زمانی که معاون رئیس جمهور بود، تماشا کردم.

وی افزود: برگردید و به ویدیو‌های زمانی که او معاون اول رئیس جمهور بود نگاه کنید و آن‌ها را با اکنون مقایسه کنید. این حتی یک فرد مشابه نیست. او مشکلات جدی دارد. خیلی وقت است می‌گویم، حالا گزارش می‌گوید - گزارش بازپرس ویژه آمده و دقیقاً همین را گفته است. این مشاور ویژه‌ای بود که توسط وزارت دادگستری بایدن منصوب شد، و آن‌ها همان چیزی را می‌گویند که من و بسیاری از آمریکایی‌ها برای مدت طولانی می‌گوییم.

بایدن، علیرغم نگرانی شدید در مورد هوشیاری ذهنی‌اش، عصر پنجشنبه از کاخ سفید به آمریکایی‌ها گفت حافظه‌اش «خوب» است و از کمپین انتخاب مجدد خود دفاع کرد و گفت که او «لایق‌ترین فرد در این کشور برای ریاست‌جمهوری است».

جکسون گفت که رئیس‌جمهور «انواع گاف‌ها را داد و به تمام جهان ثابت کرد که این گزارش دقیق است، او از نظر شناختی برای فرماندهی کل قوا مناسب نیست و این برای ما مشکل خواهد بود. این یک مسئله واقعی امنیت ملی است که روز به روز بدتر می‌شود. ما چیز‌های زیادی در خارج از کشور داریم. دشمنان ما هیچ احترامی برای ما قائل نیستند. آن‌ها هیچ ترسی از ما و متحدان ما ندارند. آن‌ها دیگر به ما اعتماد ندارند و واقعاً نمی‌دانند که آیا ما اگر اتفاق بدی بیفتد، آنجا خواهم بود.»

جکسون که قبلا به عنوان پزشک کاخ سفید برای روسای جمهور سابق باراک اوباما و دونالد ترامپ خدمت می‌کرد، به دلیل انتقاد از سلامت شناختی بایدن در مبارزات انتخاباتی ۲۰۲۰ با انتقاد اوباما مواجه شد.

4561/ب
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها