۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۵
بازدید:۲۸۷
صد آنلاین |سرمربی مس رفسنجان در انتظار بازگشت محمد خدابنده‌لو به تمرینات تیمش است.
کد خبر : ۷۰۳۴۰

به گزارش صد آنلاین ، محمد خدابنده‌لو هافبک 24 ساله مس رفسنجان بعد از آنکه پیشنهاد همکاری با پرسپولیس را دریافت کرد، تلاش زیادی انجام داد تا بتواند رضایت مسئولان باشگاه خود را برای جدایی دریافت کند.


او با وجود مذاکرات مختلف اما نتوانست از جمع مسی‌ها به طور رسمی جدا شود و به پرسپولیس برود. مسئله مهم اما غیبت ناگهانی خدابنده‌لو در تمرینات مس رفسنجان است. نارنجی‌پوشان در شرایطی روز شنبه تمرین کردند که خدابنده‌لو غایب بزرگ این تمرین بود.

این هافبک باتجربه 24 ساله همچنین در مصاحبه‌ای با خبرنگار ما هم اعلام کرد که شرایط ماندن در مس را ندارد و می‌خواهد به پرسپولیس برود. او حتی در این گفت‌وگو از هواداران رفسنجانی نیز خداحافظی کرده بود!

با این حال مسئولان مس رفسنجان غیبت خدابنده‌لو در تمرینات را غیرقانونی می‌دانند. محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان بابت غیبت این بازیکن در تمرینات ناراحت است و امید دارد بعد از تعطیلی یکروزه تمرینات از روز دوشنبه شاهد بازگشت خدابنده‌لو به تمرینات تیمش باشد.

مسی‌ها در صورتی که خدابنده‌لو به تمرینات تیم برنگردد، قصد دارند از طریق مجاری حقوقی این موضوع را پیگیر شوند. این در حالی است که هافبک مد نظر پرسپولیس هم قصد دارد با استناد به مسائل مربوط به پرداختی‌هایش به دفاع از خود بپردازد و از مس رفسنجان جدا شود.

باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره وضعیت مس رفسنجان با خدابنده‌لو رخ می‌دهد و آیا این بازیکن موفق به عقد قرارداد با پرسپولیس خواهد شد یا خیر.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر