۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰
بازدید:۱۱۳
صد آنلاین | در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به رفح، دست‌کم۶۳ نفر کشته و ده‌ها نفر کشته شده اند.
کد خبر : ۷۰۳۱۲

به گزارش صد آنلاین ، منابع خبری از تداوم حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به شهر «رفح» در جنوب نوار غزه خبر دادند.

 

 

 

 

 
براساس گزارش خبرنگار الجزیره انگلیسی، در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به رفح، دست‌کم۶۳ نفر کشته و ده‌ها نفر کشته شده اند.

این در حالی است که آمبولانس‌ها در حال انتقال پیکر شهدا و افراد زخمی به بیمارستان‌های شهر رفح هستند.

از سوی دیگر، هلال احمر فلسطین از حملات شدید به منازل مسکونی در رفح خبر داد.

همچنان صدای انفجار‌های قوی در شهر رفح شنیده می‌شود.

نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین به منطقه «الشابوره» در جنوب نوار غزه حملاتی انجام دادند.

منابع فلسطینی از حملات رژیم صهیونیستی به منزلی در منطقه «البرکه» در جنوب «دیرالبلح» در مرکز نوار غزه هم خبر دادند که بر اثر آن شماری شهید و زخمی شدند.

برخی منابع شمار شهدای این حمله را ۱۰ نفر اعلام کردند.

بر اساس این گزارش، یک مسجد از سوی صهیونیست‌ها در این منطقه هدف قرار گرفته و شبکه الاقصی اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی مجددا حملات هوایی به شهر رفح در جنوب نوار غزه را از سرگرفته است.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بتازگی اعلام کرده که طی روز‌های آتی حمله گسترده‌ای به منطقه رفح انجام خواهد داد؛ منطقه‌ای که بیش از یک میلیون آواره در آن حضور دارد.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) هم با اشاره به جنایت امروز رژیم صهیونیستی در «رفح» تاکید کرد که دولت آمریکا و شخص «جو بایدن» رئیس جمهور این کشور با دادن چراغ سبز به نخست وزیر این رژیم و حمایت مالی و نظامی از آن، در این جنایات شریک است.

این جنبش در بیانیه‌ای تاکید کرد: با توجه به وضعیت اسف بار شهر رفح که نزدیک به یک میلیون و چهارصد هزار فلسطینی را در خود جای داده و خیابان‌های آن به اردوگاه‌های آوارگان بدل شده، حمله ارتش صهیونیستی به این شهر، یک جنایت چند جانبه و پافشاری بر نسل کشی و کوچ اجباری و گسترش دامنه جنایت علیه ملت ماست.

4561/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها