۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
بازدید:۴۵۳
صد آنلاین | در ساعت ۱۰:۱۰ صبح امروز (۲۲ بهمن‌ماه) حریق شرکت کیمیامنگنز واقع در سه‌راهی مهرآباد ماهنشان را فرا گرفت.
کد خبر : ۷۰۱۶۸

به گزارش صد آنلاین ، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: صبح امروز، شرکت کیمیامنگنز و یک سوله موادغذایی را، حریق فرا گرفت که با سرعت‌عمل نیروهای آتش‌نشانی خوشبختانه اطفاء شد.

 

 

 


مجید امیرفضلی در رابطه با آتش‌سوزی شرکت کیمیامنگنز، اظهار کرد: در ساعت ۱۰:۱۰ صبح امروز (۲۲ بهمن‌ماه) حریق شرکت کیمیامنگنز واقع در سه‌راهی مهرآباد ماهنشان را فرا گرفت.

وی از اعزام ۹ آتش‌نشان و سه خودرو عملیاتی به محل حادثه خبر داد و افزود: حریق گسترده بوده ولی خوشبختانه طی یک ساعت اطفاء شده است.

این مسئول در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه فعلا موردی از مصدومیت یا فوتی ناشی از حریق شرکت کیمیامنگنز گزارش نشده است، تصریح کرد: علت این حادثه در دست بررسی است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان در رابطه با حریق یک سوله مواد غذای نیز تصریح کرد: این حریق در ساعت ۱۰:۳۵ صبح امروز رخ داده که یک اکیپ نیز برای اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شده‌اند.

امیرفضلی در رابطه با حادثه ریزش آوار نیز خاطرنشان کرد: همزمان با ۲ حادثه آتش‌سوزی، حادثه ریزش آوار بر اثر گودبرداری در زنجان رخ داده بود که با اعزام یک اکیپ آتش‌نشانی، واحد مسکونی پلمب شد.

 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها