آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
بازدید:۳۱۶
صد آنلاین | مشعل برشام پس از گذشت 5 سال از اشتباه مرگبارش مقابل استقلال، بهترین دروازه بان آسیا شد.
کد خبر : ۷۰۱۶۲

به گزارش صد آنلاین ، مشعل برشام با عملکرد درخشانی که در جام ملت‌های آسیا 2023 به نمایش گذاشت به عنوان بهترین گلر جام انتخاب شد.

او در بازی با ازبکستان ستاره تیم ملی کشورش بود و با مهار 3 پنالتی آنها را به نیمه نهایی مسابقات جام ملت‌های آسیا رساند و در دیدار مقابل ایران هم واکنش‌های خوبی نشان داد، حتی در بازی با اردن هم با مهار های فوق‌العاده ای که داشت قطر را در جریان مسابقه نگه داشت تا یکی از ارکان اصلی قهرمانی قطر در این مسابقات باشد.


او در این تورنومنت 3 کلین شیت هم انجام داد و مرحله گروهی را بدون گل خورده به پایان رساند تا از همان ابتدا با اعتماد به نفس بالاتری به ادامه مسابقات بپردازد اما شاید باورتان نشود این همان گلری است که در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال اشتباه مرگباری انجام داد و استقلال یک بر صفر از السد پیش افتاد!

در دقیقه 13 مسابقه استقلال و السد، فشار هواداران استقلال دروازه‌بان السد را طوری تحت تاثیر قرار داده بود که پاس رو به عقب مدافع این تیم از زیر پای او عبور کرد و تلاش های او فایده‌ای نداشت خود مشعل برشام و توپ باهم درون دروازه قرار گرفتند!

این مسابقه در 5 شهریور 1397 برگزار شد و مشعل برشام جوان شرایط فیزیکی متفاوتی هم داشت و این روزها با اندامی عضلاتی و کشیده‌تر درون دروازه تیم ملی قطر قرار گرفته است و کیفیتی متفاوتی را در جام ملت ‌های 2023 به نمایش گذاشت.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها