۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۸
بازدید:۱۲۹۷
صد آنلاین | فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ضمن اعلام برخورد جدی و مقابله مجدانه با اراذل و اوباش به عنوان یکی از مهمترین دستورکارهای پلیس، گفت: بساط این افراد در کرمانشاه برچیده خواهد شد.
کد خبر : ۷۰۰۳۴

به گزارش صد آنلاین ،  از کرمانشاه؛ سردار "مهدی حاجیان" فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در دیدار با اهالی محله شاطرآباد کرمانشاه، اظهار داشت: پلیس حضور اراذل واوباش را برنمی‌تابد و بدون هیچگونه گذشتی با آن‌ها برخورد خواهد کرد.

 

 

 

 


فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امنیت جامعه و شهروندان را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: هرکسی و به هر بهانه‌ای بخواهد از این خط عبور کرده و آسایش مردم را با چالش مواجه کند، قطعا با وی برخورد خواهد شد.

مهدی حاجیان با بیان اینکه پلیس تعارفی برای برخورد سخت و قاطعانه با اراذل و اوباش ندارد، افزود: بساط این افراد در کرمانشاه برچیده می‌شود و هرجایی که باشند چنانچه دست از پا خطا کنند، از برخورد پشیمان کننده پلیس در امان نخواهند بود.

رئیس پلیس کرمانشاه همچنین با اشاره به شهادت قریب به ۸۰نفر از ماموران انتظامی در سال جاری، گفت: تقدیم این تعداد شهید بیانگر این است که پلیس در میدان خدمت به مردم حضور دارد و کارکنان سلحشور آن حاضر هستند که برای برقراری نظم و امنیت جانشان را هم فدا کنند.

حاجیان با بیان اینکه پلیس همه توان خود را برای حفظ نظم و امنیت جامعه به کار گرفته، از آغاز طرح امنیت محله محور در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح نیازمند مشارکت و همراهی خود مردم هستیم تا با کمک آن‌ها بتوانیم هرچه سریعتر بساط افراد مجرم و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را برچینیم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلاتی که در برخی محلات با آن‌ها مواجه هستیم توزیع مواد مخدر است؛ اقدامی که همه ما می دانیم منجر به نابودی جوانانمان و متلاشی شدن بسیاری از زندگی‌ها می شود، بنابراین همه مؤظف هستیم در مقابل این پدیده، ایستاده و بی تفاوت از کنارش عبور نکنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در این دیدار که در مسجد قمربنی‌هاشم(ع) کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه پلیس بخش اعظمی از توان و نیروی خود را برای مقابله با این آسیب اجتماعی به کار گرفته و اقدامات خوبی هم صورت داده است، گفت: در خصوص اقدامات انجام گرفته در این راستا می‌توان از جمله به کشف حدود ۲تُن و ۸۰۰کیلوگرم انواع مواد مخدر، انهدام ۲۸ باند توزیع مواد و دستگیری بالغ بر پنج هزار و ۹۵۰ نفر از قاچاقچیان و خرده فروشان اشاره کرد.

حاجیان همچنین با اشاره به جمع آوری یک‌هزار و ۸۳۰ نفر از معتادان متجاهر در استان و تخریب ۳۷ واحد که به محلی برای توزیع و مصرف مواد مخدر تبدیل شده بودند، گفت: ما بر عهد و پیمان خود با مردم استوار هستیم و قولی نمی دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک و گرامیداشت دهه مبارک فجر، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی ملت رنج دیده و ستم کشیده ایران اسلامی عزت و استقلالی دوباره پیدا کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: اگر در دوران حکومت ستمشاهی ایران کشوری کاملا وابسته به غرب بود و بدون اجازه آن ها نمی توانست کاری انجام دهد، امروز یک قدرت در دنیا محسوب می‌شود.

سردار حاجیان با بیان اینکه در ابتدای انقلاب حدود ۱۵هزار پزشک در کشور وجود داشت اما امروز این تعداد به بیش از ۲۰۰هزار نفر رسیده است، گفت: در صنایع هوایی و موشکی نیز یکی از قدرت‌های جهانی محسوب می‌شویم.

وی جایگاه امروز ایران در نظام نوین جهانی را بسیار اعلا و رفیع توصیف کرد و گفت: در دیپلماسی بین المللی هم به جایگاهی رسیده‌ایم که خود بازی گردان بسیاری از صحنه ها و امور هستیم و این ما هستیم که تعیین می کنیم چه کاری انجام بشود و چه کاری انجام نشود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی امروز به گونه ایست که دشمنان توان رویارویی نظامی با ایران ندارند و اگر غیر از این بود حتما برنامه هایی که در برخی کشورهای خاورمیانه پیاده کردند را در ایران اسلامی هم انجام می‌دادند.

حاجیان در پایان و با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام امروز تلاش می‌کنند با مأیوس کردن مردم آن ها را از حضور در مناسبت‌های سیاسی و مهمی مثل انتخابات دلسرد و مأیوس کنند، افزود: قطعا ملت هوشیار ما با حضوری پرشور در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن و انتخابات پیش رو بازهم آن ها را ناامید خواهند کرد.

4561/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها