۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
بازدید:۱۹۱
صد آنلاین | مجتبی حسینی با پیروزی مقابل نساجی با شرایطی عالی آماده ماجراجویی در لیگ برتر شده است.
کد خبر : ۷۰۰۱۰

آلومینیوم خطرناک به پرسپولیس رسید

به گزارش صد آنلاین  مجتبی حسینی در آلومینیوم اراک عملکرد خوبی داشته و این تیم در فاصله ۵ هفته به پایان نیم‌فصل، بدون شکست و با دو پیروزی، به استقبال تعطیلات رفت. با وجود وقفه طولانی، شاگردان حسینی فرم خود را حفظ کردند و امروز هم در یک بازی نزدیک و فشرده، نساجی سخت‌کوش را شکست دادند. شاگردان حسینی در فاصله حدودا چهار ماهه، دو بار به قائمشهر سفر کردند و در هر دو رقابت با نتیجه مشابه یک بر صفر، سرخپوشان شمال را در وطنی شکست دادند. جالب اینکه آلومینیوم در ۵ تقابل آخر خود مقابل نساجی موفق به ثبت ۵ کلین شیت شده است.

 


در دیدار پر برخورد و حساس امروز و از سری رقابت‌های جام حذفی، درست شبیه به دیدار رفت این دو تیم در لیگ برتر، احسان قهاری کلید دروازه نساجی را در جیب خود داشت. در کنفرانس بعد از بازی هم مجتبی حسینی با اشاره به پتانسیل این بازیکن در جواب سوال اینکه چرا از نساجی جدا شد و به سبز پوشان پیوست، گفت: احسان بازیکن بسیار خوبی است و من از مدت‌ها قبل او را تحت نظر دارم. البته امروز همه بچه‌های ما چه در فاز هجومی و چه در فاز دفاعی عملکرد فوق العاده‌ای داشتند.

شاگردان حسینی در دیدار مقابل نساجی به خوبی ابتدا این تیم را به کنترل درآورده و در ادامه با حملات خطرناک از جناحین، موفق به باز کردن دروازه ببرها و حذف آنها از جام حذفی شدند. حسینی و شاگردانش حالا با روحیه‌ای بالا آماده دیدار حساس مقابل پرسپولیس می‌شوند.

21458/غ
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها