آخرین اخبار
بازدید:۱۳۳۸
صد آنلاین | براساس اعلام سخنگوی شورای نگهبان،‌ صلاحیت ۲۶ نفر از نمایندگان مجلس یازدهم از سوی هیئت‌های نظارت استانی رد شده است.
کد خبر : ۶۳۱۸۴

به گزارش صد آنلاین ، پیگیری‌ها حاکی از این است که اکثر نمایندگان ردصلاحیت شده توسط هیئت‌های اجرایی،‌ از سوی هیئت‌های نظارت استانی تایید صلاحیت شدند.

 

 

 

بنا بر این گزارش، صلاحیت احمدعلیرضابیگی نماینده تبریز در مجلس یازدهم از سوی هیئت‌های نظارت استانی رد شده است.

 

 

همچنین با وجود اینکه صلاحیت برخی نمایندگان استان اصفهان از جمله حسین میرزایی، عباس مقتدایی، زهرا شیخی مبارکه، سیدناصر موسوی لارگانی، سمیه محمودی و رحمت‌الله فیروزی‌ پوربادی از سوی هیئت‌های اجرایی رد شده بود، پیگیری ها حاکی از این است که صلاحیت تمامی نمایندگان این استان برای انتخابات پیش رو تایید شده است. همچنین محمود جلال‌زاده نماینده مهاباد نیز که از سوی هیئت‌های اجرایی رد شده بود،‌ توسط هیئت‌های نظارت استانی تایید صلاحیت شده است.

 

 

هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان ساعاتی پیش در برنامه صف اول شبکه خبر، از ارسال اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی به وزارت کشور خبر داد.

 

 

طحان نظیف همچنین درباره صلاحیت 275 نماینده فعلی مجلس که برای انتخابات پیش رو نیز ثبت نام کرده اند،‌ گفت که 26 نفر از آنها از سوی هیئت های نظارت استانی رد شده اند که در صورت اعتراض،‌ صلاحیت آنها توسط شورای نگهبان بررسی خواهد شد.

 

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/211111ص

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر