۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶
بازدید:۵۱۷
صد آنلاین | آبشار سیاه چشمان یک آبشار با پوشش های خزه ای در نواحی مرزن آباد بوده که از آن دیدن می کنید. این آبشارها طبیعت زیادی دارند.
کد خبر : ۵۴۸۶۷

به گزارش صد آنلاین ، اگر راهی سفر به استان زیبای مازندران هستید، بازدید از آبشار سیاه چشمان را از یاد نبرید. این آبشار تنوع زیادی داشته و طبیعت آن نیز بسیار تماشایی می‌باشد. در ادامه با دیدنی‌های این آبشار اشنا می‌شوید

 

 

 


 

 

 معرفی آبشار سیاه چشمان:
این آبشار دیدنی که علاقه‌مندان زیادی دارد، می‌تواند توجه شما را به سوی خود جذب کند. این مجموعه را می‌توان یکی از آبشار‌های خزه‌ای دانست که مسیر دسترسی به آن نیز نسبتا مناسب بوده و شما در مسیر‌هایی باید پیاده روی داشته باشید.

دیدنی سیاه چشمان

طبیعت این ناحیه چهارفصل بوده و در فصل‌های مختلفی از سال شما می‌توانید از این طبیعت دیدن کنید. در هر فصل شما می‌توانید با رنگ‌های مختلفی از این طبیعت رو به رو شوید. این جاذبه‌ها تنوع زیادی داشته و علاقه‌مندان زیادی را نیز به سوی خود می‌کشاند.

این آبشار امروزه یکی از مکان‌های دیدنی مازندران بوده که اهمیت زیادی برای گردشگران دارد. شما برای بازدید از طبیعت زیبای این ناحیه باید به منطقه مرزن آباد سفر کنید. شما در طی سفر به این مننطقه می‌توانید با جاذبه‌های متعددی رو به رو شوید.

 

 

4461/

نویسنده:
آمنه سنجاقی
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها