آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
بازدید:۱۵۳
صد آنلاین | فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف202 هزار لیتر سوخت قاچاق و ناکامی قاچاقچیان در انتقال آن در سطح استان، خبر داد.
کد خبر : ۵۴۸۲۵

به گزارش صد آنلاین ، سردار دوستعلی جلیلیان امروز  در زاهدان اظهار کرد: طرح تشدید مبارزه با قاچاق سوخت و برخورد قاطع با باندهای سازمان یافته، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی در محورهای مواصلاتی و نقاط مختلف استان به مرحله اجرا در آمد.

 

 

 

 
این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران انتظامی در ادامه طرح مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی با بهره گیری از شیوه های پلیسی حین گشت زنی و ایست و بازرسی در سطح محورهای مواصلاتی در مرکز استان و شهرستان های " سراوان، ایرانشهر، ، نیمروز، زاهدان " طی چند عملیات موفق به شناسایی چند محموله سوخت شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد؛ در بازرسی از 18 دستگاه خودرو سواری و سنگین از قاچاقچیان سوخت توسط ماموران انتظامی در محور های مواصلاتی استان 202 هزار لیترسوخت قاچاق شامل هیدروکربن، گازوئیل، بنزین و نفت کوره به ارزش بالغ بر84 میلیارد ریال کشف کردند.

جلیلیان با اشاره به شناسایی 20 متخلف و معرفی آنها به مراجع قضائی، بر عزم جدی پلیس در برخورد با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و سرمایه های ملی کشور تاکید کرد.
 

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها