آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷
بازدید:۲۰۲
صد آنلاین | رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران گفت: یک‌دستگاه موتورسیکلت با یک‌دستگاه کامیون که در بزرگراه امام رضا در حال تردد بوده برخورد کرد.
کد خبر : ۵۴۸۱۸

 

 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران گفت: در محدوده بزرگراه امام رضا (ع) به غرب لاین کندرو ابتدای بزرگراه رستگاری مقدم یک‌دستگاه موتورسیکلت با یک‌دستگاه کامیون که در این مسیر در حال تردد بوده برخورد کرد.

 

 

 


وی افزود: در این حادثه متاسفانه ترک‌نشین موتورسیکلت به دلیل شدت صدمات وارده در دم فوت کرد.

او ادامه داد : تیم کارشناس منطقه ۱۵  پلیس راهور فاتب بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی صحنه حادثه پرداخته و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند.

وی به رانندگان توصیه کرد: در حین رانندگی تمام توجه و حواس رانندگان می بایست به جلو و اطراف و حرکت خودروها باشد به نحوی که ایستادن و توقف خودروهای مقابل را متوجه شوند و حتما به محض خراب شدن وسیله نقلیه از علایم اطلاع رسانی مانند مثلث شبرنگ استفاده نمایند به نحوی که دیگر رانندگان با دیدن علائمی که شما به کار برده‌اید متوجه خرابی خودرو شوند و به موقع بتوانند عکس العمل نشان داده و خودروی خود را به لاین کناری با ضریب اطمینان بالا هدایت و یا توقف کامل نمایند تا حادثه ای برای کسی مانند این تصادف ناگوار پیش نیاد‌.

4461/ب
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها