آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴
بازدید:۲۹۰
صد آنلاین | سارق کهنه‌کار که بعد از آزادی از زندان سفارش کار می‌گرفت، در آخرین سرقتش با ربودن مردی، از خانه او عتیقه‌های دو میلیاردی سرقت کرد.
کد خبر : ۵۴۷۷۰

به گزارش صد آنلاین ،   سارق کهنه‌کار که بعد از آزادی از زندان سفارش کار می‌گرفت، در آخرین سرقتش با ربودن مردی، از خانه او عتیقه‌های دو میلیاردی سرقت کرد. اوایل آبان امسال مرد میانسالی از خانه‌اش در یکی از محله‌های شمال تهران بیرون آمد تا سوار خودرویش شود که چهار مرد راهش را سد کرده و با سوار شدن به خودرویش، او را ربودند. با چوبدستی او را کتک زدند و با چاقو وی را به مرگ تهدید کردند

 

 

 


. داخل خودرو دست‌ها و پاهایش را با پارچه بستند و بعد از شش ساعت، او را در بیابان‌های ورامین رها کردند و کلیدهای خانه او را به سرقت بردند. او آن‌قدر پارچه‌ها را به سنگ‌های بیابان سابید تا آن را پاره کرد و با آمدن به جاده، از راننده‌های عبوری کمک خواست و نجات یافت. وقتی به خانه‌اش در شمال تهران بازگشت، متوجه شد وسایل آنتیک و عتیقه‌اش که دو میلیارد تومان ارزش داشت، به سرقت رفته است. او باحضور در اداره پنجم پلیس آگاهی تهران از متهمان شکایت کرد. ماموران فیلم دوربین مداربسته خانه شاکی را بازبینی و پی بردند، چهار مرد وارد خانه‌شده و اموال را به سرقت بردند و بعد خودروی شاکی را در جنوب شهر بدون سرنشین رها کرده‌اند. ماموران تصاویر متهمان فراری را بررسی کردند. دو نفر از متهمان فراری، سابقه سرقت و زورگیری داشتند. سرانجام این دو سارق بازداشت شدند. میلاد، سرکرده باند در جریان تحقیقات پلیسی گفت: چند بار به اتهام سرقت خانه وزورگیری روانه زندان شدم. بعد از آزادی گاهی برای گذران زندگی‌ام سفارش سرقت و کارهای خلاف می‌گرفتم. دو هفته قبل از وقوع سرقت، مردی سراغم آمد و به من سفارش کار داد. اورا می‌شناختم. شهاب برایم تعریف کرد که با شاکی اختلاف حساب مالی دارد و قصد انتقام از او را دارد. از من خواست که مرد میانسال را ربوده و از خانه‌اش سرقت کنیم. طبق نقشه عمل کردیم و اموال سرقتی را به آن مرد دادیم تا بفروشد و سهم ما را بدهد که قبل از گرفتن سهم خود دستگیر شدیم. با اعتراف وی، همدستش نیز گفته‌های او را تایید کرد. در تحقیقات بعدی، دو عضو این باند سرقت هم بازداشت شده و اعتراف کردند. محمد ولدی‌بیرانوند، بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران با تایید این خبر گفت: با اعتراف‌ آدم‌ربایان سارق، آنها در بازداشت به‌سر می‌برند و دستور شناسایی و دستگیری اجیرکننده متهمان نیز صادر شده است. 

 

 

 

4461/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر