آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰
بازدید:۷۲
صد آنلاین | مشاور سیاسی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی وقیحانه مدعی شد که بمباران بیمارستان اندونزی در شمال نوار غزه توسط این رژیم متناسب و مطابق با قوانین بین‌المللی بوده‌است.
کد خبر : ۵۴۷۳۱

به گزارش صد آنلاین ، اوفک فالک، مشاور سیاسی بنیامین نتانیاهو در گفت‌وگو با شبکه «سی ان ان» مدعی شد: «اسرائیل به تمامی قوانین بین‌المللی پایبند است. یک ضرورت نظامی آشکار برای نابودی جنبش حماس وجود دارد و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می‌دهیم.»

 

 

 

 


وی در ادامه در اظهاراتی مضحک و به دور از واقعیت در حالیکه نیروهای اشغالگر دست به فجیع‌ترین کشتارها در حق زنان و کودکان فلسطینی در غزه می‌زنند، ادعا کرد: «هیچ نظامی روی زمین وجود ندارد که اخلاقی‌تر از نیروهای ارتش اسرائیل باشد!»

پیشتر، مدیر سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: «ما نسبت به هدف قرار دادن بیمارستان اندونزی وحشت زده‌ایم.»

این سازمان شامگاه دوشنبه در بیانیه‌ای افزود: «بیمارستان اندونزی از هفتم اکتبر دست‌کم طی پنج حمله آسیب دیده است و گزارش‌ها حاکی از آن است که آخرین حمله منجر به شهادت دست‌کم ۱۲ نفر از جمله بیماران و همراهان آنها شده‌است.»

نیروهای اشغالگر از صبح روز دوشنبه بیمارستان اندونزی را محاصره و تعدادی از ساختمان‌های آن را بمباران کردند.

جنگ رژیم صهیونیستی در نوار غزه با بمباران بیشتر شمال و جنوب این باریکه وارد چهل و ششمین روز خود شد. شمال غزه با تخلیه بیمارستان‌ها بدون خدمات بهداشتی و پزشکی شد. حماس به رغم درگیری‌های مقاومت با اشغالگران اعلام کرد، به آتش‌بس نزدیک شده‌است.

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها