آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
بازدید:۱۱۲
صد آنلاین | مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌القدس استان کردستان با بیان اینکه عملیات طوفان‌ الاقصی امنیت رژیم صهیونیستی را به مخاطره انداخت، گفت: جبهه مقاومت پرچم حریت و آزادی را بر افراشته است.
کد خبر : ۵۴۷۲۷
 

به گزارش صد آنلاین ، حجت‌الاسلام و المسلمین طه توکلی صبح امروز در نشست سراسری بسیجیان استان کردستان که در آمفی تئاتر دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران این شهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: موفقیت‌های کنونی در کشور به برکت روحیه جهادی بسیجی است.

 

 


وی جنایات رژیم صهیونیسی در کشت و کشتار زنان و کودکان مظلوم فلسطینی را محکوم کرد و گفت: پس از عملیات طوفان الاقصی امنیت رژیم صهیونیستی به مخاطره افتاده و وضعیت اقتصادی و تجاری آنان در حال فروپاشی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌القدس استان کردستان با بیان اینکه جبهه مقاومت پرچم حریت و آزادی را بر افراشته و چفیه افتخار بسیجی و در صحنه بودن را بر گردن انداخته و در مقابل صهیونیست‌ها ایستاده‌اند، تصریح کرد: بعد از عملیات طوفان الاقصی، شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی مشهود و نارضایتی‌ و بی‌اعتمادی داخلی در اسرائیل به حکامشان به اوج رسیده و همه اینها به تعبیر آیه قرآن حکایت از آن داشته که به قله نزدیک شده‌ایم‌.

وی افزود: در شرایط کنونی باید همه با هم متناسب با صف‌آرایی دشمنان، آفند و عملیات انجام دهیم که آن هم تبیین است.

 توکلی تبیین واقعیت‌ها و دستاوردها را ضروری دانست و اظهار کرد: این‌روزها دشمن شمشیرش را بر علیه ما از رو بسته و پیر و جوان و هیچ کسی را نمی‌شناسد و کارشان مدام عوام‌فریبی و دروغ‌پراکنی است.

وی بیان‌ کرد: گرچه به نوک قله نزدیک شده‌ایم اما باید به عنوان یک نقطه ضعف بپذیریم که ما سراغ اقشار، توده‌ها و آحاد نرفته‌ایم تا بتوانیم آنچنان که باید و شاید رو افکار این قشر از جامعه تاثیر بگذاریم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌القدس استان کردستان ابراز داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تجربه 44 سال گذشته و آیات قرآنی، ملت ایران ثابت کرده که همانند روزهای نخست انقلاب انزجار و تنفر از دشمنان و وحدت، مهربانی و مودت بین مردم حاکم و پشتیبانی از میهن را در وجودشان دارند.

وی از اساتید بسیجی خواست که همچنان در این مسیر انقلاب بمانید و حقایق و واقعیت‌های تاریخ را به دانشجویان و قشر جوان بگوئیم و در هاضمه اخبار کذب و دروغین دشمنان گم نشویم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌القدس استان کردستان حفظ روحیه جهادی، انقلابی، بصیرت و دشمن‌شناسی در این شرایط حساس کنونی را یادآور شد و گفت همه باید با ایستادگی و روشنگری توسط جامعه دانشگاهی در مقابا دشمنان بایستیم.

4461/ل

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها