آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰
بازدید:۵۵۵
صد آنلاین | رئیس اورژانس و مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه با بیان اینکه یک مادر و 2 فرزندش در سانحه رانندگی جان باختند، گفت: حادثه تصادف 2 خودروی تیبا و کاپرا در کیلومتر 6 جاده قدیم ساوه ـ سلفچگان تقاطع روستای غازم‌آباد سانحه 3 کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
کد خبر : ۵۴۶۵۹

به گزارش صد آنلاین ،   رئیس اورژانس و مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه با بیان اینکه یک مادر و 2 فرزندش در سانحه رانندگی جان باختند، گفت: حادثه تصادف 2 خودروی تیبا و کاپرا در کیلومتر 6 جاده قدیم ساوه ـ سلفچگان تقاطع روستای غازم‌آباد سانحه 3 کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.

 

 

 

 


بهرام صیدی افزود: این سانحه رانندگی ساعت 14 امروز دوشنبه 29 آبان ماه به وقوع پیوست. در این حادثه 3 سرنشین خودروی تیبا که یک مادر به همراه 2 فرزندش بودند جان خود را در صحنه تصادف به علت شدت جراحات وارده از دست دادند. سرنشین خودروی کاپرا نیز در این حادثه مصدوم شد. وی ادامه داد: سرنشین مصدوم این سانحه رانندگی پس از اقدامات نخستین، توسط نیروهای اورژانس 115 شهرستان ساوه به بیمارستان شهید مدرس این شهرستان منتقل شد تا مورد درمان قرار گیرد و ادامه فرایند مداوا برای وی انجام شود. رئیس اورژانس و مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه اظهار داشت: این مجموعه، جمعیت 400 هزار نفری ساکن در شهرستان‌های ساوه و زرندیه را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است.

 

 

 

4461/د

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها