آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۹
بازدید:۲۰۷
صد انلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف2 تانکر حاوی 35 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش بیش از 8 میلیارد ریال در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.
کد خبر : ۵۴۶۵۷

به گزارش صد آنلاین ،  کامران ریاحی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی و هوشمندی بالای خود از فعالیت گسترده فردی در زمینه قاچاق سوخت مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

 


وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اقدامات تخصصی محل دپوی سوخت‌های قاچاق را در یکی از انبارهای شهرستان مبارکه شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این شهرستان اعزام و با همکاری نیروهای کلانتری دهسرخ از انبار مذکور بازدید کردند که نهایتاً ۲ تانکر حاوی ۳۵ هزار و ۸۵۰ لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد.

ریاحی با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی محموله سوخت مکشوفه ۸ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه مالک اصلی سوخت مربوطه دستگیر و پس از اعتراف صریح به فعالیت در زمینه قاچاق سوخت با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شد.

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها