آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۸
بازدید:۳۲۳
صد آنلاین | فرمانده انتظامی مشهد از کشف ۶ قبضه سلاح غیرمجاز در یک دستگاه وانت نیسان در مشهد خبر داد.
کد خبر : ۵۴۶۵۴

به گزارش صد آنلاین ،‌ سرهنگ احمد نگهبان در مشهد،اظهارداشت:ماموران پلیس امنیت عمومی مشهد با گسترش چتر اطلاعاتی خود به خبری مبنی بر فعالیت گسترده فردی سابقه‌دار در قاچاق سلاح شکاری غیرمجاز از استان‌های غربی و شمالی و توزیع سلاح غیرمجاز در سطح شهر مشهد دست یافتند.

 

 

 

 


وی عنوان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از یک هفته کار اطلاعاتی و استفاده از سیستم‌های هوشمند پلیسی سرانجام روز گذشته متهم را در حال انتقال محموله سلاح‌های غیرمجاز به شهر مشهد با یک دستگاه وانت نیسان در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مشهد، افزود: در این عملیات ماموران اداره عملیات پلیس امنیت عمومی مشهد ضمن دستگیری متهم و همدستش در بازرسی از خودرو وانت نیسان ۶ قبضه سلاح شکاری طرح وینچستر که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف شد.

نگهبان با اشاره به توقیف خودرو وانت و معرفی متهم به دادسرا بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاقچیان سلاح‌های غیرمجاز که زمینه‌ساز ناامنی در جامعه و سلب آسایش مردم می‌شوند تأکید و از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه اقدامی در این رابطه بلافاصله مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها