آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۴
بازدید:۳۷۶
صد آنلاین | جنبش حزب الله لبنان از حملات پهپادی و توپخانه ای به مراکز تجمع نظامیان اسرائیلی در «کریات شمونه» خبر داد.
کد خبر : ۵۴۶۳۸

به گزارش صد آنلاین ، جنبش حزب الله لبنان خبر داد که در راستای حمایت از مردم غزه، ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه به وقت محلی، با سه پهپاد مراکز تجمع نظامیان اسرائیلی را در غرب شهرک «کریات شمونه» هدف قرار داده است که در پی آن، چند نفر زخمی شدند.

 

 

 


به گزارش شبکه المنار، حزب الله همچنین از حمله توپخانه‌ای به محل استقرار نظامیان صهیونیست در همین منطقه، رأس ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه به وقت محلی خبر داد که چند نفر مجروح شدند.

جنبش حزب الله اخیرا تأکید کرد که کشتار مردم فلسطین با همدستی و مشارکت کامل آمریکا صورت می‌گیرد و این کشور و همپیمانان غربی آن، مسئول عذاب و درد و رنج این مردم هستند.

 

حزب الله با اشاره به اینکه ملت فلسطین با مقاومت اسطوره‌ای خود، الگوی خوبی در صبر، پایداری و ایستادگی است، بار دیگر حمایت خود را از این ملت اعلام و تأکید کرد که با تمامی ابزارها به دنبال توقف تجاوز صهیونیست‌هاست.

حزب الله خاطر نشان کرد: حضور جهادی و مبارزه ما با دشمن صهیونیستی در جبهه جنوب، نشانگر همبستگی عملی و میدانی است. ما اطمینان داریم که ملت فلسطین به اذن خداوند، پیروز خواهد شد.

حزب الله به صورت روزانه مواضع نظامیان اسرائیلی را در مناطق مختلفی از شمال فلسطین اشغالی هدف قرار می‎دهد. ارتش صهیونیست هم خبر داد که سه پهپاد حزب الله به نزدیکی یکی از مقرهای آن در مرزهای شمالی فلسطین اصابت کرده است.

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها