آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷
بازدید:۲۰۷
صد آنلاین | یک شرکت بازرگانی در قم، متخلف به علت ایفا نکردن تعهدات خود در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی به پرداخت 193 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
کد خبر : ۵۴۵۹۱

به گزارش صد آنلاین ، تقی حسام در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: پرونده یک شرکت متخلف بازرگانی که با دریافت معادل 96 میلیارد و 539 میلیون ریال ارز خارجی از یک بانک دولتی به بهانه واردات کالا به کشور تعهدات خود را اجرا نکرده بود در شعبه سوم اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم رسیدگی شد.

 

 

 


 سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: شعبه به دلیل ارائه نکردن دفاعیات موثر و همچنین دریافت نظریه کارشناسی سازمان صمت استان پیرامون اینکه شرکت کالاهای موضوع ثبت سفارش را وارد کشور نکرده است، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر بازگرداندن همه ارز دریافتی به بانک شاکی و محرومیت از فعالیت بازرگانی به مدت 6 ماه، شرکت متخلف را به پرداخت 193 میلیارد ریال جزای نقدی معادل 2 برابر ارزش ارز تعهد نشده محکوم کرد.

حسام گفت: اداره حقوقی و وصول مطالبات معوق مدیریت شعب بانک صنعت، معدن و تجارت استان گزارشی پیرامون ایفا نکردن تعهدات ارزی این شرکت متخلف دریافت که پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال کرد.

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر