آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۴
بازدید:۱۹۰
فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح ضربتی مقابله و مبارزه با اراذل و اوباش و دستگیری23 نفر در شهرستان‌های مراغه، بستان‌آباد و اهر خبر داد.
کد خبر : ۵۴۵۴۸

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سردار علی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای مطالبات و درخواست مردمی، طرح برخورد با اراذل و اوباش با مشارکت رده‌های تخصصی و انتظامی در سطح شهرستان‌های مراغه، بستان آباد و اهر اجرایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در اجرای این طرح ضمن هماهنگی قضائی، تیم های تلفیقی همزمان به چند نقطه از مناطق آلوده، قهوه‌خانه‌ها و پارک‌های سطح شهرستان‌های مراغه، بستان آباد و اهر که اراذل و اوباش به عناوین متخلف در آنجا مبادرت به عرض اندام و ایجاد رعب و وحشت می کردند، اعزام شدند.

 محمدی به نتایج حاصل از اجرای این طرح که منجر به شکسته شدن قدرت پوشالی اراذل و اوباش شد، اشاره کرد و افزود: ماموران موفق به دستگیری ۵ نفر از اراذل و اوباش سطح دار و تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی در شهرستان مراغه شدند و از مخفیگاه آنان تعداد ۸ قبضه قمه و یک عدد تبر کشف و به مقر انتظامی دلالت دادند که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی، محل شرارت این اراذل و اوباش را در شهرستان بستان آباد شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی با تشکیل چندین اکیپ تلفیقی در عملیاتی همزمان در چند نقطه از شهرستان موفق به دستگیری ۱۲ نفر اراذل و اوباش سابقه دار که دارای چندین فقره سابقه کیفری نیز می‌باشند، شدند.

محمدی گفت: ماموران انتظامی شهرستان اهر نیز موفق به دستگیری ۵ نفر از اراذل و اوباش سطح دار و تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی در اجرای طرح مبارزه با ارذل و اوباش شدند.

فرمانده انتظامی استان  با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، افزود: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه‌دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

پایان پیام/۶۰۰۳۴

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها