آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۱
بازدید:۱۹۰
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارق احشام با اعتراف به سه فقره سرقت و ۱۰۰ راس احشام خبر داد.
کد خبر : ۵۴۵۴۶

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ مهدی کریمی در نطنز، اظهار داشت: در پی وقوع سه فقره سرقت احشام در حومه شهر بادرود و روستاهای تابعه شهرستان رسیدگی موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت این فرماندهی قرار گرفت.

 

 

 


فرمانده انتظامی شهرستان نطنز افزود: در این راستا کارآگاهان با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات هوشمندانه پلیسی موفق شدند، سارق احشام را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی با اشاره به این که متهم دستگیر شده در تحقیقات اولیه تاکنون به سه فقره سرقت احشام 100 راسی اعتراف کرده است، تصریح کرد: تحقیقات از متهم دستگیر شده از سوی ماموران انتظامی شهرستان نطنز تا تکمیل آن ادامه دارد.

کریمی خاطرنشان کرد: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد سرقت‌هایی که توسط این سارق صورت گرفته عمدتاً از اماکن و دامداری‌های با ضریب پایین امنیتی بوده است.

وی در توصیه به دامداران و صاحبان احشام، گفت: این افراد نسبت به مقاوم‌سازی، ارتقای حفاظت فیزیکی و استفاده از تجهیزات ضدسرقت در محل نگهداری دام‌ها اقدام کنند تا شاهد وقوع این گونه سرقت‌ها نباشیم.

461/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها