آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۴
بازدید:۱۰۰۰
صد آنلاین | ۳۸ سال پیش در چنین روزی انتشار خبر آتش زدن عروس جوان به دست مادر و خواهر شوهرش در رسانه‌ها افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داد.
کد خبر : ۵۴۵۰۳

به گزارش صد آنلاین ، روزنامه اطلاعات در ۲۹ آبان ۶۴ درباره این ماجرا اینگونه نوشت:عروس جوانی که بیش از ۷۰ درصد از بدنش در میان شعله‌های آتش سوخته است با کمک همسایگان به بیمارستان انتقال یافت. خواهر شوهر و مادر شوهرش به اتهام آتش زدن او دستگیر شدند.

 

 


در ادامه گزارش این روزنامه آمده است: زنی به نام عنبر ۱۸ ساله مشغول شستن رخت بود که این حادثه روی داد و وی در آتش سوخت. گفته می‌شود او با مادر شوهر و خواهر شوهرش اختلاف داشته است.

بر اساس این گزارش، روز حادثه بر اثر داد و فریاد عنبر که از همسایگان کمک می‌طلبید، همسایگان به کمکش شتافتند و با تلاش بسیار آتش را خاموش کردند. عنبر که پس از این حادثه به شدت مجروح شده بود به بیمارستان سوانح سوختگی تهران انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت. گزارش رسیده حاکیست که بالغ بر ۷۰ درصد از بدند او سوخته است.

آتش زدن عروس

مامورین ژاندارمری یافت‌آباد که در جریان امر قرار گرفته بودند به محل اعزام شدند و با تحقیقات و بازجویی از همسایگان و عنبر پی به اسرار حادثه بردند و مادر و خواهر شوهر او به اسامی کبری و گلی را دستگیر کردند. دستگیر شدگان در بازجویی‌های اولیه منکر این عمل شدند ولی کارشناسان دادگستری با بررسی این قضیه اعلام کردند عنبر خودسوزی نکرده است، بلکه او را آتش زده‌اند.

به دنبال مرگ عنبر در این آتش‌سوزی، مادر و خواهرشوهرش دستگیر شدند و رسیدگی به پرونده هولناک آنها آغاز شد.

 

4461/ت

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها