۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۱
بازدید:۲۵۵
صد آنلاین | فرمانده انتظامی استان از کشف 197 کیلوگرم حشیش و تریاک در عملیات مشترک با پلیس مبارزه مواد مخدر استان خراسان رضوی و شهرستان داراب خبر داد.
کد خبر : ۵۴۴۸۶

به گزارش صد آنلاین  ، سردار رهام‌بخش حبیبی در خصوص این خبر بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان "داراب" در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مقابله با قاچاقچیان و طی تعامل اطلاعاتی با پلیس موادمخدر استان خراسان رضوی، یک دستگاه وانت مزدا را شناسایی و  دستور ایست دادند.

 

 

 


وی افزود: راننده بدون توجه به ایست پلیس متواری و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی خودرو را متوقف کنند. 

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو 175 کیلوگرم حشیش و 22 کیلوگرم تریاک کشف شد، تصریح کرد: راننده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه در این ماموریت در مجموع 197 کیلوگرم حشیش و تریاک کشف شد، گفت: مبارزه بی امان با مواد مخدر به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد

خودروی قاچاق 150 میلیاردی در شیراز

فرمانده انتظامی استان از کشف یک دستگاه خودرو خارجی قاچاق به ارزش 150 میلیارد ریال خبر داد.

سردار رهام بخش حبیبی در خصوص این خبر بیان کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان فارس از خبری مبنی بر نگهداری خودرو قاچاق در یکی از محله های شهر شیراز مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، محل نگهداری خودرو را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی به مکان مورد نظر اعزام شدند.

سردار حبیبی گفت: در بازرسی از محل نگهداری خوراک دام در یک دامداری، یک دستگاه خودرو لکسوس قاچاق و فاقد مدارک قانونی که زیر مقدار زیادی علوفه جاسازی شده بود، کشف و در این خصوص یک متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه کارشناسان ارزش این خودرو قاچاق را 150 میلیارد ریال برآورد کرده اند، گفت: مبارزه بی امان با کالای قاچاق در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها