آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۴
بازدید:۵۸۶
صد آنلاین | هنگامی که امدادگر اورژانس با موتورلانس به خانه ما واقع در آریاشهر رسید و به جای اینکه همسرم را به بیمارستان منتقل کند در معاینات اولیه اعلام کرد که ...
کد خبر : ۵۴۴۶۲

به گزارش صد آنلاین ،   هنگامی که امدادگر اورژانس با موتورلانس به خانه ما واقع در آریاشهر رسید و به جای اینکه همسرم را به بیمارستان منتقل کند در معاینات اولیه اعلام کرد که ... اواسط آبان‌ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به پلیس گزارش کردند.

 

 

 

 


با اعلام این خبر، تیمی از ماموران پلیس با دستور بازپرس کشیک قتل راهی مرکز درمانی موردنظر شدند و جسد مرد حدودا 35 ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر سکته قلبی فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مرد جوان توسط دوستش با خودروی شخصی به این بیمارستان منتقل شده است.  همسر متوفی که در بیمارستان حاضر بود ماجرا را اینطور به تیم تحقیق توضیح داد: همسرم از گذشته بیماری قلبی داشت؛ او ساعت 16 با من تماس گرفت و گفت که قلبش درد گرفته است به همین خاطر قرار شد تا زمانی که به خانه می‌رسم خودش با اورژانس تماس بگیرد و از قرص قلب زیر زبانی استفاده کند. وی ادامه داد: هنگامی که امدادگر اورژانس با موتورلانس (موتور آمبولانس) به خانه ما واقع در میدان آریاشهر رسید و به جای اینکه همسرم را به بیمارستان منتقل کند در معاینات اولیه اعلام کرد که او مشکل خاصی ندارد؛ پس از این موضوع همسرم با خودروی شخصی دوستش راهی بیمارستان شد اما در ماشین سکته کرد و نهایتا به کام مرگ فرو رفت.  خانواده‌ متوفی در جریان تحقیقات بخاطر این حادثه شکایت خود را تحت عنوان  قصور پزشکی  از پرسنل اورژانس مربوطه مطرح کردند. پرونده برای رسیدگی قضایی به دادسرای ناحیه دادسرای ناحیه 26 (جرائم پزشکی) ارجاع داده شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد. 

 

 

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها