آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۴
بازدید:۴۸۸
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: شخصی که اقدام به ایجاد درگیری خیابانی در منطقه پیشاهنگی کرج کرده و از این طریق نظم و امنیت شهروندان مختل کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۵۴۴۶۱

به گزارش صد آنلاین ،  جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: شخصی که اقدام به ایجاد درگیری خیابانی در منطقه پیشاهنگی کرج کرده و از این طریق نظم و امنیت شهروندان مختل کرده بود، شناسایی و دستگیر شد

 

 

 

 


. سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: در پی دریافت اخباری مبنی بر ایجاد درگیری خیابانی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در منطقه پیشاهنگی کرج توسط یکی از اراذل و اوباش منطقه، دستگیری این شخص در دستور کار مأموران سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز قرار گرفت. وی با بیان اینکه برهم زدن نظم و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است، افزود: در این راستا مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در شهر کرج شناسایی و شامگاه جمعه ۲۶ آبان ماه در عملیاتی غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. جانشین فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد تا افرادی با هنجارشکنی و ایجاد هیمنه پوشالی نظم و امنیت شهروندان را مختل کنند. 

 

 

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها