۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۱
بازدید:۵۲۴
صد آنلاین | رئیس‌پلیس‌فتای استان‌سمنان نیز ازاحضار پسر۱۳ساله‌ای خبرداد که برای خرید شارژبازی‌های اینترنتی حساب‌مادرش را خالی‌کرد.
کد خبر : ۵۴۴۰۸

به گزارش صد آنلاین ،  رئیس‌پلیس‌فتای استان‌سمنان نیز ازاحضار پسر۱۳ساله‌ای خبرداد که برای خرید شارژبازی‌های اینترنتی حساب‌مادرش را خالی‌کرد.

 

 

 


 سرهنگ محمدرضا فدائیان به سایت پلیس دراین‌باره گفت: زنی باحضور درپلیس فتا شکایت کرد که ازحساب بانکی‌اش پنج میلیون و ۱۰۰هزارتومان طی چند روز غیر‌قانونی پول برداشت شده است. درجریان تحقیقات دربررسی صورت حساب شاکی مشخص شد مبالغ برداشت شده از درگاه‌های اینترنتی مختلف برای خرید محتویات بازی برخط از حساب وی خارج شده است.  وی افزود: بااقدامات فنی کارشناسان پلیس فتا معلوم شد ازشماره تلفن شاکی برای ایجادحساب کاربری و شارژ حساب در بازی‌های برخط استفاده شده بود. شاکی در تحقیقات اولیه به علاقه شدید فرزندش به بازی‌های رایانه‌ای اشاره کرده بود و گفت که طی تماس با شاکی، موضوع با وی مطرح و ظن پلیس به نوجوان ۱۳ساله شاکی بیشتر و مقرر شد شاکی و فرزندش برای تحقیقات تکمیلی به این پلیس مراجعه کنند. فرزند ۱۳ساله شاکی ابتدا منکر بزه انتسابی بود اما درمواجهه با ادله و مستندات کامل پلیس فتا چاره‌ای جز اعتراف به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی مادرش نداشت. 

 

 

 

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها