آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
یورگن لوکادیا به این دلیل مجبور است به پرسپولیس باز گردد
بازدید:۹۱۲
صد آنلاین | یورگن لوکادیا در مهلت تعیین شده پولی به باشگاه پرسپولیس پرداخت نکرده است.
کد خبر : ۵۴۳۶۳

بعد از اختلافات به وجود آمده بین باشگاه پرسپولیس و لوکادیا به خاطر فسخ غیر موجه این بازیکن با پرسپولیس، فیفا این بازیکن و همچنین باشگاه چینی که لوکادیا در آن بازی می کرد را محکوم کرد. بر اساس رای کمیته انضباطی فیفا ستاره هلندی باید تا دیروز ۳۲۴ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس پرداخت می کرد ولی این کار را انجام نداد. لوکادیا قصد داشت پرونده را به دادگاه عالی ورزش بکشاند چرا که اصلا رای صادر شده را قبول نداشت.

 


با این حال مهلت قانونی این بازیکن برای پرداخت جریمه به باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده و حالا این بازیکن باید منتظر جریمه های سنگین تری مثل محرومیت از فوتبال باشد. شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس با توجه به نیاز شدیدی که در خط حمله دارد، به مدیربرنامه های این بازیکن پیشنهاد داده تا در نیم فصل به پرسپولیس برگردد و دیگر جریمه پرداخت نکند.

هنوز لوکادیا و البته باشگاه پرسپولیس واکنش رسمی به این موضوع نشان ندادند ولی بازگشت لوکادیا می تواند هم به سود خودش باشد و هم پرسپولیس را به هدفش که تقویت خط حمله است، برساند. در غیر اینصورت لوکادیا باید منتظر محرومیت از فوتبال باشد و جریمه سنگینی را هم به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها