آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
شاه ماهی نقل و انتقالات پرسپولیسی می شود ؟ / یحیی منتظر این ستاره جذاب
بازدید:۹۸۰
صد آنلاین | مهاجم سابق پرسپولیس اقدام جدیدی درخصوص حکم سرخ‌پوشان پایتخت انجام داده است.
کد خبر : ۵۴۳۵۹

در حالی که امروز آخرین مهلت برای پرداخت مطالبات پرسپولیس از سوی یورگن لوکادیا بوده اما این اتفاق رخ نداده تا شایعاتی پیرامون سرنوشت این بازیکن و محرومیت احتمالی او شکل بگیرد. با این حال بر اساس قوانین فیفا، او با درخواست شرح تفصیلی حکم می‌تواند اجرای آن را به تعویق بیاندازد.


باشگاه پرسپولیس در همین خصوص اعلام کرد: 

«امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ آخرین روز مهلت لوکادیا بابت پرداخت این مبلغ به حساب باشگاه پرسپولیس است اما این بازیکن برای توقف روند پرونده، درخواست شرح تفصیلی رای را نموده که این موضوع نشان دهنده این است که می‌خواهد پرونده را به CAS ببرد. در این صورت و در هر دو مورد که بخواهد پرونده را به CAS ارجاع دهد یا ندهد، زمان رسیدگی متوقف خواهد شد.

بخش بین‌الملل باشگاه پرسپولیس طی مکاتباطی که انجام داده است، پیگیر این موضوع خواهد بود که آیا این بازیکن، برای استنیاف خواهی، پرونده را به دادگاه عالی ورزش می‌برد یا اینکه رای فیفا را قبول می‌کند و اگر قبول کند، مجددا شمارش زمان، آغاز خواهد شد و باید در زمان و مهلت مقرر، آن مبلغ را پرداخت کند.»

بنابراین به نظر می‌رسد فعلا این پرونده ادامه‌دار خواهد بود و باشگاه پرسپولیس باید منتظر نتیجه دادگاه عالی ورزش باشد تا در صورت تائید حکم، این رقم را دریافت کند.

البته در این بین شایعاتی هم پیرامون انتقال لوکادیا به پرسپولیس وجود دارد اما باشگاه پرسپولیس واکنشی به این خبر نداشته است.

21589/ک

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها