آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱
بازدید:۱۸۴
صد آنلاین | رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری زن موادفروشی که در جنوب پایتخت اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کرد خبر داد و گفت: از مخفیگاه این متهم سابقه دار ۲۵کیلو حشیش کشف شد.
کد خبر : ۵۴۳۳۸

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ حسین باباپور؛ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ امروز اظهار کرد: در راستای مبارزه قاطع و همه‌جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ، مامورین پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به منظور تحقق اهداف سازمانی در خصوص دستگیری سوداگران مرگ، از طریق گزارشات مردمی دریافتند زن جوانی مبادرت به تهیه و توزیع گسترده انواع مواد مخدر در جنوب تهران با شیوه و شگردهای خاص می‌کند.

 

 

 

 


وی افزود: با عنایت به اهمیت موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتی فشرده مشخص شد، متهم در پوشش اجاره یک باب منزل مسکونی در منطقه "نازی‌آباد" تهران اعمال مجرمانه خود را جامه عمل می‌پوشانند.

باباپور بیان کرد: رصد لحظه به لحظه فعالیت این متهم سابقه‌دار ادامه داشت تا اینکه با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیسی تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری زن موادفروش ۲۵کیلو حشیش کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

4461/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها