آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
بازدید:۱۰۷
صد آنلاین | یک وزیر اسبق و مسئول فعلی رژیم صهیونیستی با اشاره به اوضاع وخیم ارتش این رژیم در جنگ با حزب‌الله اعلام کرد که اسرائیل در جنگ در جبهه شمالی شکست خورده است.
کد خبر : ۵۴۲۹۶
 

به گزارش صد انلاین ، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی و عضو کنونی کنست این رژیم که از زمان آغاز عملیات بزرگ طوفان الاقصی در تاریخ 7 اکتبر، بارها «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اشغالگر را مورد هجمه و انتقاد قرار داده و وی را متهم به بی مسئولیتی کرده است در سخنانی به وضعیت نابسامان ارتش صهیونیستی در جبهه شمالی مقابل حزب‌الله اشاره کرد.

 

 

 

 


لیبرمن در این زمینه اعلام کرد که اسرائیل در جنگ در جبهه شمالی شکست خورده است.

«حیزی سمانتوف» تحلیلگر امور عربی در شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز در این زمینه اعلام کرد که حزب‌الله به جنگ در جبهه شمالی ضد اسرائیل ادامه خواهد داد تا زمانی که تغییری در اوضاع نوار غزه ایجاد شود.

وی افزود، این درحالی است که اسرائیل به اهداف خود در غزه نرسیده و نه «یحیی السنوار» (رئیس حماس در غزه) ترور شده و نه اینکه اسرائیل قادر به نابودی حماس است.

این کارشناس صهیونیست تاکید کرد، آنچه که در مرزهای شمالی و شهرک‌های شمالی اتفاق می‌افتد بسیار غیرقابل تحمل است. هیچ کس نمی‌تواند در این شهرک‌ها زندگی کنند و هیچ اسرائیلی نمی‌خواهد به آنجا برگردد و همین امر به خودی خود یک دستاورد برای حزب‌الله است.

نگرانی صهیونیست‌ها از تکرار کابوس طوفان الاقصی در جبهه شمالی/ بار بزرگ آوارگان روی دوش اقتصاد اسرائیل
لیبرمن: 200 هزار آواره اسرائیلی هرگز به شهرک‌های خود برنمی‌گردند

«تالی گوتلیف» عضو کنست رژیم صهیونیستی از حزب لیکود نیز به نوبه خود اعلام کرد که حزب‌الله در وضعیت دفاعی نیست و ما را مسخره می‌کند و هر زمان که مناسب بداند به ما حمله می‌کند.

این درحالی است که دو روز قبل «عاموس یادلین» رئیس سابق سازمان امان رژیم صهیونیستی و رئیس مرکز مطالعات امنیت داخلی این رژیم نیز گفت، حزب‌الله یک جنگ فرسایشی علیه ما به راه انداخته و هزاران اسرائیلی از شهرک‌های شمالی فرار کرده‌اند و بازگرداندن آنها به این شهرک‌ها یک چالش بزرگ برای اسرائیل است. (سید) حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله دست بالا را در جبهه شمالی دارد و حزب‌الله عملیات‌های خود را در مناطق مرزی به شکل قابل توجهی افزایش داده است.

طی روزهای اخیر تنش‌ها در جبهه شمالی فلسطین اشغالی به شدت بالا گرفته و حزب‌الله لبنان که سلاح‌های موشکی جدید و سنگین خود را وارد میدان نبرد کرده به شکل قابل توجهی حملات موشکی و پهپادی ضد مواضع ارتش و شهرک‌های صهیونیستی را افزایش داده است. این وضعیت موجب شده تا صهیونیست تقریبا همه شهرک‌های شمالی را از ترس حملات حزب‌الله تخلیه کنند.

4461/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها