آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
بازدید:۱۴۳
صد آنلاین | فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رهایی نوجوان ۱۵ ساله در کمتر از یک ساعت و دستگیری عاملان این گروگانگیری طی عملیات ضربتی ماموران پلیس در شهرستان زهک خبر داد.
کد خبر : ۵۴۲۸۶
 

به گزارش صد آنلاین ، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر گروگانگیری نوجوان 15 ساله در سطح شهرستان زهک رسیدگی به موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

 

 

 


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی محل  مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی لازم، در کمتر از یک ساعت محل نگهداری نوجوان ربوده شده شناسایی و در عملیاتی موفق این نوجوان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

وی با اشاره به اینکه آدم‌ربایان با تنگ شدن عرصه به محض حضور ماموران از محل قصد متواری شدن را داشتند، ادامه داد: ماموران انتظامی طی یک اقدام مقتدرانه و برنامه‌ریزی شده گروگانگیران را غافلگیر و آنان را دستگیر کردند.

سردار جلیلیان بیان کرد: متهمان 36 و 28 ساله پس از تحقیقات تکمیلی پلیس علت و انگیزه آدم‌ربایی را اختلاف مالی دانستند و دو دستگاه خودروی سواری نیز در این راستا توقیف و در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

4461/ی

 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها