آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷
بازدید:۸۳۰
صد آنلاین | نشریه هاآرتص سرانجام با انتشار ابعاد واقعی کشتار صهیونیست‌ها در روز عملیات طوفان الاقصی ( ۷ اکتبر) در یک فستیوال موسیقی در نزدیکی غزه اعلام کرد برخلاف اظهارات پیشین مقامات اسرائیلی علیه حماس، این افراد در جریان حملات یک بالگرد اسرائیلی کشته شدند.
کد خبر : ۵۴۲۴۵

به گزارش صد آنلاین ، با گذشت چهل و چهار روز از تجاوز صهیونیست‌ها، بمباران مناطق مختلف نوار غزه ادامه یافت و رسانه‌های فلسطینی از شهید و زخمی شدن شمار دیگری از ساکنان این باریکه خبر دادند.

 

 

 

 


همچنین درگیری‌های شدیدی میان رزمندگان مقاومت و نظامیان اشغالگر در محله شیخ رضوان در شمال نوار غزه در جریان است.

شمار شهدای بمباران یک منزل مسکونی در اردوگاه البریج واقع در شمال غزه نیز به ۱۵ تن رسید و ۷ نفر دیگر هم در اثر حمله هوایی جنگنده‌های اسرائیلی در مرکز خان یونس به شهادت رسیدند.

نشریه هاآرتص نیز سرانجام با انتشار ابعاد واقعی کشتار صهیونیست‌ها در روز عملیات طوفان الاقصی ( ۷ اکتبر) در یک فستیوال موسیقی در شهرک «ریعیم» در نزدیکی نوار غزه اعلام کرد برخلاف اظهارات پیشین مقامات اسرائیلی علیه حماس، این افراد در جریان حملات یک بالگرد اسرائیلی هدف قرار گرفته و کشته شده‌اند.

به نوشته هاآرتص، این تحقیقات تاکید دارد که نیروهای حماس در روز هفتم اکتبر اطلاع قبلی از برگزاری این جشن موسیقی نداشته‌اند که در آن ۳۶۴ اسرائیلی بر اثر حمله هوایی خود ارتش صهیونیست به قتل رسیدند.

هاآرتص نوشت که تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که یک بالگرد آپاچی اسرائیلی در روز هفتم اکتبر زمان حمله حماس شرکت کنندگان در جشنواره موسیقی در نزدیکی شهرک ریعیم در اطراف نوار غزه را بمباران کرده است.

******************************************

یورش جدید نظامیان اشغالگر اسرائیلی به «جنین»

نظامیان اشغالگر صهیونیست بار دیگر از چندین محور به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس گزارش منابع محلی فلسطینی، در این حمله درگیری بین رزمندگان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در گرفت که در جریان آن مقاومت اسلامی فلسطین بمبی را در مسیر خودروی زرهی رژیم صهیونیستی که به این شهر یورش برده بودند، منفجر کرد.

شهادت یکی از اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی

باشگاه اسرای فلسطینی از شهادت «ثائر سمیح أبو عصب» اسیر فلسطینی در زندان‌ النقب رژیم صهیونیستی خبر داد.

با شهادت این اسیر فلسطینی از ابتدای عملیات طوفان الاقصی تا امروز تعداد شهدای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی به ۶ تن رسید.

از سال ۱۹۶۷ تاکنون نزدیک به ۲۴۳ اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.

پایگاه آمریکایی«حریری» هدف حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق قرار گرفت

مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در پاسخ به جنایت دشمن صهیونیستی در حق فرزندان ما در غزه رزمندگان مقاومت پایگاه اشغالگران آمریکایی در حریر واقع در شمال عراق را با پهپاد هدف قرار داده که به اهداف مورد نظر اصابت کرده است.

پیش از این منابع خبری از حمله پهپادی جدید به پایگاه آمریکا در «التنف» و میدان نفتی «العمر» در سوریه خبر داده بودند.

بمباران شدید اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه

منابع محلی فلسطینی از بمباران شدید اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه توسط صهیونیست‌ها خبر دهند.

همچنین منابع فلسطینی گزارش دادند که اطراف میدان «بیت ‌لاهیا» در شمال نوار غزه هدف حملات خمپاره ای رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

۱:۳۳- شنیده شدن صدای انفجار در پایگاه آمریکا در میدان نفتی «العمر» سوریه

منابع خبری از شنیده شدن وقوع صدای انفجارهایی در پایگاه آمریکا در میدان نفتی «العمر» در شمال شرق دیرالزور سوریه خبر دادند.

پیش از این منابع خبری از حمله پهپادی جدید به پایگاه آمریکا در «التنف» سوریه خبر داده بودند.

حمله مقاومت اسلامی لبنان به تجمع نظامیان صهیونیست در شهرک المناره

مقاومت اسلامی لبنان فیلمی را منتشر کرد که در آن تجمع نظامیان صهیونیستی در شهرک المناره در مرز لبنان با فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است. -

حمله پهپادی به پایگاه «التنف» آمریکا در سوریه

منابع خبری از حمله پهپادی جدید به پایگاه آمریکا در التنف سوریه خبر دادند.

جزئیات بیشتری از این حمله منتشر نشده است. مقاومت اسلامی عراق اخیرا در پی تجاوز صهیونیست‌ها به غزه و نیز حمایت گسترده آمریکا از این رژیم بر شدت حملات موشکی و پهپادی به مراکز و پایگاههای آمریکایی در عراق و سوریه افزوده است.

افشای ابعاد واقعی کشتار صهیونیست‌ها در روز عملیات طوفان الاقصی / ۳۶۴ اسرائیلی در بمباران ارتش اسرائیل کشته شدند

نشریه هاآرتص سرانجام با انتشار ابعاد واقعی کشتار صهیونیست‌ها در روز عملیات طوفان الاقصی ( ۷ اکتبر) در یک فستیوال موسیقی در روستای ریعیم در نزدیکی نوار غزه اعلام کرد برخلاف اظهارات پیشین مقامات اسرائیلی علیه حماس، این افراد در جریان حملات یک بالگرد اسرائیلی هدف قرار گرفته و کشته شده‌اند.

تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی از خلبان این بالگرد اذعان می دارد حماس اساسا در روز عملیات طوفان الاقصی در جریان این فستیوال موسیقی نبوده است.

بر همین اساس شواهد و بازجویی‌های انجام شده از خلبان بالگرد اسرائیلی نشان می‌دهد ۳۶۴ صهیونیست در خلال این مراسم با حملات و بمباران بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی و نه حماس کشته شده‌اند. این خلبان مدعی است با تصور آنکه افراد حاضر در این محل همگی رزمندگان حماس بوده‌اند، اقدام به بمباران این منطقه و کشتار ۳۶۴ صهیونیست کرده است.

بمباران اسرائیل در شمال غزه ۱۵ شهید برجای گذاشت

شمار شهدای بمباران یک منزل مسکونی در اردوگاه البریج واقع در شمال غزه نیز به ۱۵ تن رسید.

تداوم درگیری شدید میان رزمندگان مقاومت و نظامیان صهیونیست در شمال نوار غزه

درگیری‌های شدیدی میان رزمندگان مقاومت و نظامیان اشغالگر در محله شیخ رضوان در شمال نوار غزه در جریان است.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها