آخرین اخبار
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
بازدید:۵۵۳
صد آنلاین | سرهنگ رابعه جوانبخت از برخورد شدید یک‌دستگاه اتوبوس شهری با عابر پیاده در محدوده بزرگراه یارجانی به جنوب خبر داد.
کد خبر : ۵۴۱۰۸

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ رابعه جوانبخت از برخورد شدید یک‌دستگاه اتوبوس شهری با عابر پیاده در محدوده بزرگراه یارجانی به جنوب خبر داد.

 

 

 

 

 


 سرهنگ  رابعه جوانبخت  گفت: برابر اعلام فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در ساعت ۱۰:۴۰ صبح امروز در مسیر بزرگراه یارجانی به جنوب قبل از بوستان ولایت، بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۱۹ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حاضر وبه بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند. سرهنگ جوانبخت افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این تصادف بین یک دستگاه اتوبوس شهری که در حال تردد به مسیر بهشت زهرا (س) جهت شرکت سرنشینان آن در مراسم عزاداری بوده و عابر پیاده مذکر روی داده است. رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: از سوی کارشناس تصادفات در این حادثه راننده اتوبوس بدلیل عدم توجه به جلو مقصر صد درصد حادثه بوده است. وی از رانندگان بویژه رانندگان خودرو‌های سنگین خواست تا در همه شرایط و در طول رانندگی تمام توجه و حواس خود را فقط و فقط به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که باعث حواس پرتی حواس آنان از رانندگی گردد جدا خودداری نمایند. انتظار پلیس از رانندگان خودرو‌های سنگین بدلیل طی مراحل گرفتن گواهینامه‌های مرتبط با شرایط رانندگی آن‌ها بر این است که با دقت و تمرکز بیشتری رانندگی نمایند و انتظار شهروندان نیز از آنان یک رانندگی با آرامش و دقت بیشتری می‌باشد.

 

 

4461/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها